Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Niepodległa do hymnu!

Niepodległa do hymnu!

reklama
📅 Data: czwartek, 11 listopada 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Niepodległa. Miejsce spotkań, al. Ujazdowskie 4, Warszawa (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
11 listopada o 12:00 spotkajmy się w ogródku pawilonu kulturalnego Niepodległa. Miejsce spotkań i razem zaśpiewajmy hymn! Niech to będzie wyjątkowy czas, w którym wspólnie będziemy świętować kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
Akcja „Niepodległa do hymnu” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, zapoczątkowane w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Do wspólnego śpiewania zapraszamy wszystkich. Wyślijmy w świat sygnał, że w tak wyjątkowym dniu potrafimy zjednoczyć się i #Świętujmyrazem!

-----

Akcja „Niepodległa do hymnu” jest jednym z wielu wydarzeń organizowanych w Niepodległa. Miejsce spotkań w ramach świętowania 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Od 11 do 13 listopada w pawilonie odbędą się liczne wydarzenia kulturalne. Dorosłych zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach tanecznych, potańcówce i koncertach. Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do uczestnictwa w kreatywnych warsztatach oraz mini koncercie.

Niepodległa. Miejsce spotkań to kawiarniana przestrzeń w Łazienkach Królewskich, w której w miłej atmosferze można wziąć udział w niezobowiązujących, licznych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Biuro Programu „Niepodległa” z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i odbudowywania polskiej państwowości.
Niepodległa. Miejsce spotkań znajduje się w Łazienkach Królewskich, przy Al. Ujazdowskich 4, wejście przez pierwszą furtkę, idąc od Ogrodu Botanicznego.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę