Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Obsesja piękna - dlaczego nie kochamy naszych ciał? | panel dyskusyjny | Moje ciało - Twoje ciało

Obsesja piękna - dlaczego nie kochamy naszych ciał? | panel dyskusyjny | Moje ciało - Twoje ciało

reklama
📅 Data: sobota, 27 listopada 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Białołęka, Głębocka 66, Białołęcki Ośrodek Kultury (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Wstęp bezpłatny, obowiązują wejściówki do odebrania w Kasach BOK od 5 listopada od godz. 17
Wydarzenie odbędzie się również w formie streamingu na żywo na kanałach YT i FB ( link ).

W listopadzie zapraszamy na panel dyskusyjny z udziałem publiczności pt. „Obsesja piękna – dlaczego nie kochamy naszych ciał?”. Wezmą w nim udział wyjątkowe kobiety - Joanna Keszka, Jolanta Gawęda oraz Natalia Skoczylas.

Debata stanie się początkiem projektu "Moje ciało - Twoje ciało". W jego ramach w Białołęckim Ośrodku Kultury zostaną zrealizowane zajęcia, spotkania i debaty. Podczas warsztatów prowadzonych przez edukatorki, aktywistki i psycholożki specjalizujące się w tematyce „ciałopozytywności”; uczestniczki będą miały okazję zgłębić tematykę body positivity, poznać mechanizmy mające wpływ na postrzeganie ciała i wyglądu w kontekście społecznym, emocjonalnym, kulturowym oraz prawnym; wymienić się własnymi doświadczeniami oraz zrozumieć w jaki sposób postrzeganie ciała rzutuje na różne obszary ich życia oraz zdrowie psychiczne.

Projekt „Moje ciało – Twoje ciało” został objęty Matronatem Centrum Praw Kobiet oraz fundacji Feminoteka.

***

Joanna Keszka - edukatorka seksualna, aktywistka i pisarka. Autorka poradników i książek o kobiecej seksualności „Grzeczna to już byłam, kobiecy przewodnik po seksualności”, „Potęga Zabawnego Seksu. Jak kochać się sprośnie i radośnie”. Pisze o kobiecej perspektywie w polskich rozmowach na temat seksu na portalu link . Wypowiada się w mediach na temat prawa kobiet do podmiotowości w przestrzeni seksualnej. Twórczyni Kobiecego Manifestu Erotycznego. Prowadzi warsztaty i szkolenia w całej Polsce. Inicjatorka pro kobiecych akcji społecznych: „Nasze ciała, nasze prawa”, „­­Cała Polska ćwiczy mięśnie Kegla”, „Dobre wibracje są dla kobiet”. Autorka programu „Szkoła Seksu Joanny Keszka” na kanale Planete+. Razem z Magdą Mołek jest autorką i współprowadzącą bestsellerowego podcastu „Rozważna i Erotyczna”.

Jolanta Gawęda - związana od kilkunastu lat z fundacją Feminoteka, dyżurantka telefonu antyprzemocowego, zajmuje się programem kulturalnym oraz z fundacją Droga Kobiet w której realizuje projekty skierowane do kobiet z doświadczeniem uchodźstwa. Trenerka samoobrony i asertywności dla kobiet i dziewcząt metodą WenDo, absolwentka Akademii Edukacji Antydyskryminacyjnej, specjalistycznych kursów Niebieskiej Linii, certyfikowana specjalistka ds. pomocy ofiarom przemocy. Współautorka „Grubych warsztatów", przez kilka lat grała w Instytucie Teatralnym w spektaklu „Grubasy".

Natalia Skoczylas (@nataszex) - działaczka feministyczna i edukatorka antyprzemocowa. Grubancypantka współtworząca podcast Vingardium Grubiosa. Zawodowo związana z III sektorem, czyli organizacjami pozarządowymi. Współpracowała m.in. z Feminoteką, Sexedpl, Amnesty International czy Obserwatorium Równości Płci. Teraz koordynuje projekty aktywizujące społecznie młodzież̇ w Fundacji Pole Dialogu i kończy studia prawnicze.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę