Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Festiwal Latino na Białołęce

Festiwal Latino na Białołęce

reklama
📅 Data: niedziela, 28 listopada 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Białołęka, Głębocka 66 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Miłośników brazylijskiej samby i tropikalnych rytmów zapraszamy na II edycję Festiwalu Latino na Białołęce. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w koncercie, pokazach samby lub warsztatach tanecznych.

28 listopada (w niedzielę) w Białołęckim Ośrodku Kultury przy ulicy Głębockiej 66 zapanuje klimat iście z plaż w Rio de Janeiro. Ciepłą, pełną uśmiechu i lekkości energię zapewnią wyjątkowi artyści zaproszeni do udziału w wydarzeniu.
Festiwal rozpocznie się koncertem zespołu SambaSoul. To grupa brazylijskich muzyków i pasjonatów, którzy zabiorą uczestników w muzyczną podróż do najpiękniejszych zakątków Brazylii. Artyści zaprezentują pełne ich wrażliwości i finezji wykonania takich utworów, jak np. “ Garota de Ipanema” czy “Mais que nada”.
W trakcie koncertu nie zabraknie też brawurowych wykonań samby karnawałowej w wykonaniu mistrzów samby z zespołu Samba Art. Grupa została założona przez polsko-brazylijską parę tancerzy: Klaudię Łucyk i Jailsona de Oliveira. Artyści od lat szkolą się u najznakomitszych nauczycieli samby w Brazylii. Na koncie mają też występy na najsłynniejszym karnawale świata w Rio de Janeiro.
Po koncercie odbędą się też warsztaty taneczne z tancerzami z grupy Samba Art. Zainteresowane osoby będą mogły spróbować swoich sił w tańcach brazylijskich (słoneczna samba, lambada, funk carioca). W warsztatach mogą uczestniczyć wszystkie zainteresowane osoby - wiek nie gra roli. Warsztaty prowadzone będą na poziomie podstawowym.

PROGRAM
16:00 - 17:00 Koncert zespołu Sambasoul
17:15 - 18:00 Warsztaty taneczne “Tropikalne rytmy Brazylii” z tancerzami z grupy Samba Art

MIEJSCE
Białołęcki Ośrodek Kultury
ul. Głębocka 66, Warszawa

ZAPISY
Odbiór bezpłatnych wejściówek na koncert w kasach Białołęckiego Ośrodka Kultury od 15 listopada, tel. 22 300 48 00, wew. 2
Zapisy na warsztaty taneczne od 15 listopada, tel. 503 152 129.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę