Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Relacja terapeutyczna - webinar

Relacja terapeutyczna - webinar

reklama
📅 Data: czwartek, 02 grudnia 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
W trakcie spotkań psychoterapeutycznych, kształtuje się szczególna więź, która ma służyć procesowi leczenia i w pewien sposób go wspierać. Nawiązanie dobrej komunikacji z terapeutą oraz wzajemne zaufanie pozwalają na osiągnięcie oczekiwanych zmian.
Czy zatem psychoterapia bez dobrej relacji może być skuteczna? Czym właściwie jest relacja terapeutyczna? Kiedy możemy mówić o relacji niesymetrycznej? Jakie są różnice pomiędzy przeniesieniem i zakochaniem? 🤓

Na te pytania odpowiemy podczas webinaria, którego gościnią będzie Joanna Gruhn-Devantier - psycholożka i psychoterapeutka, a także współzałożycielka warszawskiego Domu Rozwoju. Spotkanie poprowadzi Zofia Szynal - absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna.

Spotkanie jest realizowane na żywo. Transmisja na YouTube >> link ◀ Każdy może zadawać pytania!
Udział jest bezpłatny.

↪ Gościni
Joanna Gruhn-Devantier – psycholożka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, psychoterapeutka w trakcie procesu certyfikacji. Ukończyła 4-letnie, podyplomowe szkolenie psychoterapeutyczne w Szkole Psychoterapii Mabor, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Współzałożycielka warszawskiego Domu Rozwoju, gdzie na co dzień prowadzi psychoterapię osób dorosłych oraz młodzieży w podejściu psychodynamicznym. Pracuje terapeutycznie z osobami z rozpoznaniem zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, a także osobami w kryzysie emocjonalnym oraz zgłaszającymi trudności w relacjach. Zajmuje się również psychoedukacją w ramach współpracy z inicjatywą Zdrowa Głowa.

↪ Prowadząca
Zofia Szynal – absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna. Ukończyła studia podyplomowe z seksuologii klinicznej i diagnozy psychologicznej. Współzałożycielka wrocławskiej Poradni Zdrowia Psychicznego Na Lepsze.

🔔 Termin i miejsce spotkania:
2 grudnia 2021 r., godz. 12.00–13.00, online.
Transmisja na YouTube >> link
Do usłyszenia! 😊

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę