Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Emocje w relacjach i w nas - rozpoznać, zrozumieć i czuć, cykl 3 spotkań online

Emocje w relacjach i w nas - rozpoznać, zrozumieć i czuć, cykl 3 spotkań online

reklama
📅 Data: wtorek, 30 listopada 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Mieszkańców Mazowsza zapraszamy na warsztaty o emocjach.

Świat emocji to bardzo autentyczny świat. I jednocześnie bardzo wrażliwy. Nauka czucia i wyrażania uczuć łączy się z odwagą do przeżywania emocji i ich wyrażania. Podczas tego warsztatu poznamy emocje podstawowe i złożone i porozmawiamy o tym jak one się w nas manifestują, żeby móc je nazywać i wyrażać. Poznamy nasze strategie na radzenie sobie z emocjami i poszukamy tych, które będą wspierały nas w przeżywaniu i wyrażaniu emocji w konstruktywny sposób. Porozmawiamy też o empatii, o tym jak towarzyszyć innym kiedy przeżywają emocje. Dotkniemy też tematu empatii dla siebie, czyli sposobu na bycie ze sobą kiedy przeżywamy emocje.

Spotkania realizowane będą w formie warsztatów online, poprzez platformę ZOOM. Aby wziąć w nich udział potrzebny jest komputer, tablet lub telefon, stabilne połączenie z internetem, kamerka internetowa oraz głośnik. Podczas zajęć wszyscy uczestnicy będą siebie widzieli, słyszeli, mieli możliwość rozmawiania, pracy w parach i grupach. W trosce o komfort osób biorących udział w zajęciach i prowadzącej warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest gotowość uczestników do włączenia kamerki. Nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie udziału w zajęciach prowadzonych w tej formie.

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. ZAPISY >> link

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Zajęcia poprowadzi Joanna Szeluga – żona i mama dwóch chłopców w wieku szkolnym. To oni są głównymi nauczycielami w jej życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jest też szczęśliwą posiadaczką dwóch psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od 20 lat pracuje jako psycholog, specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Przygotowuje się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuje indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbia podczas pracy korzystać z fotografii lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.

Kiedy: wtorki, 30.11 oraz 7 i 14.12, godz. 10:00-12:15, warsztaty są cyklem 3 spotkań, zapisując się deklarujecie Państwo udział we wszystkich spotkaniach

Gdzie: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniach. Link czasem wpada do spamu.

Dla kogo: na warsztaty zapraszamy mieszkańców Województwa Mazowieckiego

Warsztaty są częścią projektu „Mogę więcej – warsztaty edukacyjno-artystyczne dla dzieci i dorosłych” . Zadanie sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę