Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Wedding Trade Show

Wedding Trade Show

reklama
📅 Data: niedziela, 12 grudnia 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Centrum Praskie Koneser (pokaż na mapie)
OptiTaxi

💰 Udział w wydarzeniu płatny: do 20 zł za osobę
   udostępnij tweetnij wykop
Gotowi na spełnienie ślubnych marzeń?

Idealny zespół muzyczny, wystrój perfekcyjnie dopasowany do wyobrażeń młodej pary, doskonale skrojone, eleganckie stroje zakochanych i wszystko dopięte na ostatni guzik. Ślub marzeń możliwy jest z Wedding Trade Show. Przekonaj się o tym już 12 grudnia w Centrum Praskim Koneser, a zarejestruj się już dziś. Czasu jest coraz mniej!

Jaka jest recepta na realizację ślubu marzeń? Świetna organizacja, pomysł i dużo miłości płynącej od osób, które go przygotowują. Wedding Trade Show to wydarzenie stworzone dla wszystkich par, szukających nie tylko inspiracji, ale również sprawdzonych i kreatywnych rozwiązań, które pozwolą na organizację ślubu marzeń.

Co znajdziecie na Weeding Trade Show?

Podczas Wedding Trade Show będziecie mogli zaznajomić się (a także zakupić lub zamówić) usługi lub produkty wystawców. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele branży florystycznej, modowej (suknie ślubne i garnitury), dodatków i akcesoriów, fotografii i wideo ślubnego, a także specjaliści od usług gastronomicznych, cateringowych, właściciele i managerowie sal weselnych oraz najpiękniejszych miejsc na aranżacje ślubów, czy też twórcy wyjątkowych zaproszeń ślubnych i obrączek.

Wedding Trade Show to również okazja do skorzystania atrakcyjnych promocji i rabatów, dostępnych tylko w trakcie trwania targów. Uczestnicy także będą mieli okazję do posłuchania na żywo występów muzycznych oraz zobaczenia atrakcji weselnych. Będą mogli także wysłuchać porad profesjonalnych wedding plannerów.

Wymarzony ślub jest o jeden krok od Was! Sprawcie, by ten najważniejszy dzień w życiu został zapamiętany jako spektakularny. Nie przegapcie swojej szansy na perfekcyjną ceremonię i wesele - powiedzcie „tak” targom Wedding Trade Show 2021 i otwórzcie razem z nimi rozdział „i żyli długo i szczęśliwie”!

Wedding Trade Show
12 grudnia 2021
Centrum Praskie Koneser
Lista wystawców: link

Wstęp płatny:
Bilet jednoosobowy: 19,99 zł
Bilet 2-osobowy: 34,99 zł
Bilety >> link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę