Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

56. Myśli Gonitwa w Składzie Butelek

56. Myśli Gonitwa w Składzie Butelek

reklama
📅 Data: środa, 15 grudnia 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Skład Butelek, 11 Listopada 22 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Ostatnie spotkanie w tym roku! W grudniu widzimy się w Składzie Butelek na Pradze 🙂 Czeka Was świąteczny klimat w piwnicy, w której - obiecujemy - zadzieje się magia!

Kto wystąpi na 56. Myśli Gonitwie:·
· Aga Penconek - graficzka i animatorka komputerowa z artystyczną duszą. Opowie o swojej największej pasji, czyli rysunku. Spróbuje przekonać Was, że nie potrzeba talentu, by tworzyć.
· Andrzej Trojanowski - zegarmistrz z warszawskiej pracowni “TROY”, odpicowuje i tuninguje zegarki, chce stworzyć pierwszy polski mechanizm. Opowie o swojej przygodzie z zegarmistrzostwem i wyjaśni zasadę działania zegarka mechanicznego.
· Agnieszka AgaK Kornas - pasjonatka relacji międzyludzkich, organizatorka wielu wydarzeń, m.in. najtrowerowych czwartków, spacerów do lasu i wypadów survivalowych. Opowie o tym, jak dzięki relacjom: dostarczyć klucze z Warszawy do Antwerpii w ciągu 19 h i w cenie 2 win czy znaleźć nocleg znajomym w dowolnym punkcie świata.

Każdy Myśli Goniący ma 20 minut na podzielenie się swoją pasją. Po opowieściach nie spiesz się do domu! Zostań i porozmawiaj w kuluarach z nami, naszymi Opowiadaczami i innymi gośćmi.
Przyjdź i zainspiruj się w towarzystwie interesujących ludzi!

Wstęp: free
Gdzie: Skład Butelek (11 Listopada 22, Warszawa)
Kiedy: środa, 15 grudnia, godz. 19:00
Do zobaczenia!

Myśli Gonitwa to pełen inspiracji wieczór, podczas którego nasi goście opowiadają o swoich pasjach publiczności. Każdy ma 20 min na swoją Gonitwę. Każda opowieść pochodzi z innej bajki. Publiczność wchodzi w dialog z opowiadającymi, co tworzy niepowtarzalną "domową" atmosferę naszych spotkań, której trzeba doświadczyć na żywo, na własne ucho i oko.
Jednego wieczoru możesz słuchać, a podczas kolejnego - zabrać głos i opowiedzieć o tym, co Ciebie napędza do życia. Wystąpić może każdy - wystarczy, że zgłosisz się do nas ( [email protected] ), a zapewnimy Ci czas i miejsce podczas jednego z nadchodzących wydarzeń.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę