Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy

Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy

reklama
📅 Data: niedziela, 12 grudnia 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Dominikanie Freta (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Na stoiskach handlowych Charytatywnego Jarmarku Bożonarodzeniowego u Dominikanów przy Freta 10 w Warszawie na odwiedzających czeka wiele pomysłów na gwiazdkowe prezenty. Będzie można znaleźć rękodzieło, a także mnóstwo świątecznych ozdób i pierniczki wykonane przez prowadzących i podopiecznych Centrum św. Marcina de Porres w Fastowie na Ukrainie.

Jak na każdym z charytatywnych jarmarków, organizowanych przez Charytatywnych Freta i na tym nie zabraknie antykwariatu. Doskonały prezent gwiazdkowy dla każdego miłośnika literatury będzie można znaleźć również na stoisku Klubu książkowego św. Jacka.
W niedzielę przed kościołem oo. Dominikanów pojawi się również charytatywna kawiarnia, gdzie będzie można kupić na wynos kawę, zimową herbatę z przyprawami czy kawałek domowego ciasta.

Stoiska Charytatywnego Jarmarku Bożonarodzeniowego będą czynne w niedzielę 12 grudnia od godziny 10:00 do godziny 22:30. Wystawiający będą ściśle przestrzegać obowiązujących przepisów sanitarnych.

Całkowity zysk będzie przeznaczony na realizację programu dożywiania dzieci w szkołach, który prowadzi Grupa Charytatywni Freta, a także na wsparcie działalności Centrum św. Marcina de Porres w Fastowie na Ukrainie.

Aktualności związane z tegorocznym Charytatywnym Jarmarkiem Bożonarodzeniowym można znaleźć na Fanpage’u: link oraz blogu: link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę