Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Europejski Tydzień Profilaktyki Raka Szyjki Macicy IFMSA-Poland Oddział Warszawa

Europejski Tydzień Profilaktyki Raka Szyjki Macicy IFMSA-Poland Oddział Warszawa

reklama
📅 Data rozpoczęcia: poniedziałek, 17 stycznia 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 23 stycznia 2022

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Pink Lips Project to jeden z czołowych projektów organizowanych co roku przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Z okazji Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy studenci i studentki medycyny z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zrzeszeni w IFMSA-Poland Oddział Warszawa przygotowują kampanię, celem której jest szerzenie wiedzy nt. czynników wpływających na rosnącą liczbę zachorowań na raka szyjki macicy, profilaktyki oraz możliwości wczesnego wykrycia choroby.

W 2018 r. rak szyjki macicy został sklasyfikowany przez Global Cancer Observatory na 4. miejscu pod względem zachorowalności w rankingu chorób nowotworowych. W Polsce rocznie ponad 2000 osób słyszy diagnozę ,,rak szyjki macicy’’, a 20% chorych nie ukończyło jeszcze 45 roku życia. Ten ogromny problem może dotknąć każdą i każdego z Nas.

Poprzez przeprowadzanie m.in. warsztatów, akcji społecznych i webinarów w ramach projektu Pink Lips w dniach 17-23 stycznia br. Oddział Warszawa będzie promować regularne badanie się i wspierać inicjatywę szczepień ochronnych przeciwko HPV, wirusowni, który wywołuje RSM.
Transmisja na Facebookowym profilu >> link

Szczególnie w tym roku, oprócz promowania wykonywania regularnej cytologii, chcemy zachęcać młode osoby do zaszczepienia się przeciwko HPV oraz szerzyć wiedzę o wirusie i negatywnych konsekwencjach zakażenia. Wierzymy, że dzięki dużej wartości zarówno merytorycznej, jak i społecznej nasze działania stanowią doskonałą okazję do poszerzenia swojej wiedzy.

Naszym celem jest zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat raka szyjki macicy, dlatego zapraszamy do śledzenia naszych portali społecznościowych, gdzie dodajemy informacje nt. planowanych wydarzeń podczas trwania Pink Lips.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę