Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

TANIEC NOWOCZESNY dla dzieci

📅 Data: sobota, 08 stycznia 2022

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Steps 4 You, ul. Sienkiewicza 4 lok. 2 (pokaż na mapie)

💲 Podczas wydarzenia prowadzona jest zrzutka za udział

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszam na (pełne pasji) zajęcia taneczne dzieci w przedziale wiekowym od 5 do 12 lat.

ZAPISY: liczba miejsc ograniczona ze względu na powierzchnię sali. By zapisać się na zajęcia, wystarczy wysłać smsa (799 772 321) i czekać na potwierdzenie prowadzącej.

Zajęcia trwają godzinę.

Taniec nowoczesny to nie tylko dynamiczna forma sportu, piękna, ekspresji, ale i wzmocnienia pewności siebie oraz podróż w głąb własnego ciała. Dzięki regularnym ćwiczeniom, Twoja postura stanie się bardziej wyprostowana, a sylwetka nabierze lekkości i gracji. Taniec kształtuje także charakter; rozwinie w Tobie samodyscyplinę oraz determinację.

Zajęcia poprowadzi wykwalifikowana tancerka, Ilona Jaworska. Trenowała taniec nowoczesny w Polsce przez kilka lat w zespołach Reliese i Born 2 Dance (Fame). Występowała na scenach na Mistrzostwach Polski oraz w regionalnych konkursach, razem z zespołem zajmując miejsca na podium. Dzisiaj pragnie podzielić się z innymi swoimi umiejętnościami.

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?
- wygodny strój do tańca (najlepiej sportowy) oraz buty sportowe lub skarpetki (możliwość przebrania się w szatni),
- dobry humor.

P.S. Z uwagi na to, że zajęcia wymagają przygotowania choreografii, nakładu czasu oraz wynajmu sali, mile widziany napiwek od każdej osoby.
P.S. Zapis i przyjście na zajęcia są równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Udział w zajęciach jest równoznaczny z zapoznaniem się z treścią regulaminu oraz jego akceptacją.

REGULAMIN ZAJĘĆ TANIEC NOWOCZESNY DLA POCZĄTKUJĄCYCH
1. Zajęcia są bezpłatne; mile widziana dobrowolna zrzutka.
2. Warunkiem udziału w zajęciach jest akceptacja niniejszego regulaminu.
3. Wejście do sali i uczestnictwo w zajęciach jest równoznaczne z zapoznaniem się przez uczestnika zajęć z treścią regulaminu i zaakceptowaniem go.
4. Przed przystąpieniem do zajęć, uczestnicy zobowiązani są do wpisania się na listę obecności oraz mogą zostawić numer telefonu i adres mailowy w przypadku chęci otrzymania informacji dot. organizacji podobnych tego typu zajęć tanecznych.
5. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną tancerkę tańca nowoczesnego.
6. Liczebność grupy ustala prowadząca zajęcia. Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na powierzchnię sali.
7. Podczas zajęć uczestnicy mają obowiązek poszanowania harmonogramu ćwiczeń.
8. Organizator, czyli prowadząca zajęcia nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie się stanu zdrowia uczestnika zajęć poprzez zbyt nadmierne wykonywanie ćwiczeń niezgodnych
z jego możliwościami psychoruchowymi.
9. Organizator, czyli prowadząca zajęcia nie ubezpieczają uczestników od skutków nieszczęśliwych wypadków, nie ponoszą odpowiedzialności za powstałe kontuzje i urazy podczas zajęć, a także nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia osób biorących udział w zajęciach.
10. Każdą kontuzję należy bezzwłocznie zgłosić prowadzącej zajęcia.
11. Uczestnicy zajęć zobowiązani są do zmiany obuwia na obuwie sportowe, jak również odzieży na odzież sportową. Należy zabrać ze sobą akcesoria ułatwiające spięcie włosów (w przypadku, gdyby zaistniała taka konieczność).
12. Osoby biorące udział w zajęciach oświadczają, że nie mają żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania ćwiczeń i uczestniczą w zajęciach na własną odpowiedzialność. Jeśli uczestnikiem jest dziecko, jego rodzicie lub pełnoprawni opiekunowie potwierdzają, że może ono wziąć udział w zajęciach.
13. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania wewnętrznych regulaminów na terenie placówki, gdzie odbywają się zajęcia.
14. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania przepisów BHP i Ppoż. oraz zachowania czystości, poszanowania mienia i innych uczestników zajęć.
15. Uczestnicy zobowiązani są do poszanowania praw i godności prowadzącego i innych uczestników zajęć oraz zachowania w sposób nie utrudniający uczestnictwa innym osobom.
16. Organizator, czyli prowadząca zajęcia nie ponosi odpowiedzialności za wartościowe przedmioty pozostawione przez uczestników w miejscu zajęć.
17. Za zniszczenie, uszkodzenie mienia w miejscu odbywania zajęć odpowiada materialnie sprawca. W przypadku osób niepełnoletnich odpowiada rodzic lub opiekun prawny.
18. Każdy z uczestników zajęć zobowiązany jest do zapewnienia sobie we własnym zakresie napojów (wody mineralnej) i uzupełniania płynów w trakcie zajęć. Zabrania się przynoszenia kolorowych napojów gazowanych.
19. Uczestnictwo w zajęciach pod wpływem alkoholu, leków oraz innych środków obniżających sprawność psychoruchową jest zabronione.
20. Uczestnictwo w zajęciach jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie przez Organizatora zdjęć i materiałów wideo z wizerunkiem uczestników zajęć. W przypadku niewyrażenia zgody, należy to zgłosić tuż przed zajęciami prowadzącej.
21. Zabrania się nagrywania oraz innego utrwalania zajęć podczas wydarzenia bez uzyskania od Organizatora zgody w formie pisemnej.
22. Prowadząca wyklucza z uczestnictwa w zajęciach osoby nie stosujące się do niniejszego regulaminu.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: dla dzieci warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
👍 Polub na FB