Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

57. Myśli Gonitwa w Składzie Butelek

57. Myśli Gonitwa w Składzie Butelek

reklama
📅 Data: środa, 19 stycznia 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Skład Butelek, 11 Listopada 22 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Pierwszy wieczór goniących inspiracji w Nowym Roku. Zaczynamy od razu na pełnej mocy 😃 Wystąpią niesamowici Opowiadacze!

Kto wystąpi na 57. Myśli Gonitwie:·
· Mateusz Pawłowski - osoba niewidoma. Projektuje strony internetowe i prowadzi bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży dotyczące funkcjonowania osób niewidomych w społeczeństwie. Z zawodu jest masażystą i refleksoterapeutą. Opowie o swoim życiu i pasjach.
· Urszula Pawlak - marketingowiec z 14-letnim doświadczeniem. Odeszła z korpo, by udać się w podróż do Indonezji. Pandemia nie pozwoliła jej na wyjazd, ale za to Ula miała okazję usiąść w turystycznym samolocie. W lotnictwie punktem bez powrotu określa się moment, gdy pilot może jeszcze wrócić na ziemię. Tamten dzień to był jej Punkt Bez Powrotu - podjęła wówczas nieodwołalną decyzję, że zostanie pilotem. Zaufała intuicji i rozpoczęła kurs! Opowie swoją historię.
· Izabela Chojecka @kolomnie - artystka tatuażowa stawiająca tysiące kropek, również na papierze. Na co dzień jest tatuatorką, a rysunek to jej miłość. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, słuchać i kreować ich wizje, przenosząc je na skórę i papier. Opowie o rysunku, tatuażu, strukturach i emocjach.

Każdy Myśli Goniący ma 20 minut na podzielenie się swoją pasją. Po opowieściach nie spiesz się do domu! Zostań i porozmawiaj w kuluarach z nami, naszymi Opowiadaczami i innymi gośćmi.
Przyjdź i zainspiruj się w towarzystwie interesujących ludzi!

Wstęp: free
Gdzie: Skład Butelek (11 Listopada 22, Warszawa)
Kiedy: środa, 19 stycznia, godz. 19:00
Do zobaczenia!

Myśli Gonitwa to pełen inspiracji wieczór, podczas którego nasi goście opowiadają o swoich pasjach publiczności. Każdy ma 20 min na swoją Gonitwę. Każda opowieść pochodzi z innej bajki. Publiczność wchodzi w dialog z opowiadającymi, co tworzy niepowtarzalną "domową" atmosferę naszych spotkań, której trzeba doświadczyć na żywo, na własne ucho i oko.
Jednego wieczoru możesz słuchać, a podczas kolejnego - zabrać głos i opowiedzieć o tym, co Ciebie napędza do życia. Wystąpić może każdy - wystarczy, że zgłosisz się do nas ( [email protected] ), a zapewnimy Ci czas i miejsce podczas jednego z nadchodzących wydarzeń. Napisz do nas!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę