Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Rola mediów w budowaniu pokoju

Rola mediów w budowaniu pokoju

reklama
📅 Data: wtorek, 25 stycznia 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Dunaj Instytut Dialogu, Chmielna 26/22 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Co media mogą zrobić dla pokoju? Jakie przeszkody stoją przed mediami na drodze do pokoju? Jakie znaczenie ma różnorodność dla mediów? A w jakim stopniu różnorodność wpływa na polaryzację?

Przedyskutujemy tę kwestię z naszymi prelegentami i porozmawiamy o tym, jak ważne jest wspólne życie i szanowanie odmienności.

📅 25.01.2022
🕕 18:00
📍 ul. Chmielna 26/22, III klatka, domofon 322, piętro V
😋 Poczęstunek
🆓 Wstęp wolny
📩 ZAPISY: link

Zapraszamy!

Prelegenci:

Katarzyna Mortoń - Konsultantka w dziedzinie budowania potencjału społeczeństwa obywatelskiego i mediów. Była członkini i liderka European Youth Press.
Przez wiele lat z Razem z Parlamentem Europejskim, Komisją Europejską i Radą Europy zorganizowała projekty na temat jakościowego dziennikarstwa i jego wpływu na pokój, dobrobytu oraz praw człowieka. Założycielka grupy roboczej MENAC, wspierająca wymiane wiedzy, perspektyw i umiejętności między mediami Bliskiego Wschodu i Europy.

Sebastian Duda – ur. 1975. Doktor teologii, filozof, publicysta. Ukończył filozofię na Uniwersytecie Warszawskim oraz religioznawstwo i teologię na Katolickim Uniwersytecie w Lowanium. Był redaktorem "Przeglądu Powszechnego", felietonistą "W drodze", publicystą tygodnika "Newsweek-Polska". Członek redakcji „Więzi” i Zespołu Laboratorium „Więzi”. Felietonista w magazynie AleHistoria Gazety Wyborczej. Ekspert Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie. Wykładowca na podyplomowych studiach gender w Instytucie Badań Literackich PAN. Autor książek Reformacja. Rewolucja Lutra i Przesilona wątpliwość. Mieszka w Warszawie.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę