Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Psychoterapia dla osób współuzależnionych - webinar

Psychoterapia dla osób współuzależnionych - webinar

reklama
📅 Data: poniedziałek, 31 stycznia 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
   udostępnij tweetnij wykop
Rozwijające się uzależnienie u najbliższych nam osób, może znacząco wpłynąć na funkcjonowanie w danej relacji, niezależnie od jej charakteru. Życie w otoczeniu człowieka uzależnionego od alkoholu, narkotyków, hazardu lub innych szkodliwych substancji i zachowań, to często rollercoaster emocji. Gdy taka sytuacja szczególnie odbija swoje piętno na naszej psychice, wtedy mówimy o współuzależnieniu.
Kogo dotyczy współuzależnienie? Czy występuje tylko w związkach, czy również w innych bliskich relacjach? Jakie symptomy i zachowania świadczą o współuzależnieniu? Z jakimi trudnościami zmaga się osoba współuzależniona? Gdzie szukać pomocy?
To tylko kilka z pytań, na które odpowie gościni webinaru - Joanna Flis, psycholożka kliniczna i zdrowia, certyfikowana specjalistka psychoterapii uzależnień. Podczas spotkania dowiemy się również, jak wygląda psychoterapia dla osób współuzależnionych i co poza terapią może pomóc osobie uzależnionej. Spotkanie poprowadzi Zofia Szynal, absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna.

🔵 Spotkanie jest realizowane na żywo – każdy może zadawać pytania!
🔵 Transmisja na YouTube >> link
🔵 Udział jest bezpłatny.
📆 Termin i miejsce: 31 stycznia 2022 r. (poniedziałek), godz. 17.00–18.00, online

Gościni:
🔵 Joanna Flis – psycholożka kliniczna i zdrowia, certyfikowana specjalistka psychoterapii uzależnień, absolwentka Uniwersytetu SWPS. Przez wiele lat pracowała z osobami współuzależnionymi oraz z syndromem DDA w Wojewódzkim Ośrodku Psychoterapii Uzależnień i Współuzależnienia oraz w Poradni Uzależnień. Aktualnie prowadzi pracownię pomocy psychologicznej. Psychoterapeutka systemowa w trakcie certyfikacji oraz pedagożka. Doktorantka na Uniwersytecie Szczecińskim, gdzie prowadzi badania naukowe na temat funkcjonowania osób uzależnionych. Współpracuje z Fundacją Dbam o Mój [email protected]ęg oraz Ośrodkami Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli, prowadząc szkolenia i warsztaty. Autorka licznych publikacji z zakresu zdrowia psychicznego.

Prowadząca:
🔵 Zofia Szynal – absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna. Ukończyła studia podyplomowe z seksuologii klinicznej i diagnozy psychologicznej. Współzałożycielka wrocławskiej Poradni Zdrowia Psychicznego Na Lepsze.

Transmisja na YouTube >> link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę