Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

ONLINE! Sąsiedzki Zoom z Panią Romą Radwańską i obrazami Józefa Czapskiego z kolekcji MNW

ONLINE! Sąsiedzki Zoom z Panią Romą Radwańską i obrazami Józefa Czapskiego z kolekcji MNW

reklama
📅 Data: czwartek, 27 stycznia 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
   udostępnij tweetnij wykop
27 STYCZNIA 2022 w czwartek w godz. 19.00-20.15 zapraszamy na sąsiedzki Zoom z Panią Romą Radwańską z Muzeum Narodowego w Warszawie i obrazami Józefa Czapskiego z kolekcji MNW.

Zapraszamy na nasze spotkanie Sąsiadów z bliska i z daleka, z Solca i Powiśla, a za Państwa pośrednictwem także nieskomputeryzowanych Sąsiadów-Seniorów, którzy chcieliby wziąć udział w spotkaniu, do przesłania zgłoszenia mailowo do 24 STYCZNIA 2022 do godz. 23.30 na adres: [email protected]
Dział Rezerwacji Muzeum Narodowego również chętnie przyjmie Państwa zgłoszenie na spotkanie pod numerem telefonu: 22 629 50 60.

Na podane przez Państwa adresy mailowe prześlemy link do transmisji przez muzealnego Zooma, a dla Seniorów bez komputerów i laptopów mamy sąsiedzkie rozwiązanie sprzętowego problemu. Prosimy Sąsiadów o dotarcie z tą informacją bezpośrednio do Sąsiadów-Seniorów z tego samego bloku lub klatki schodowej, którzy nie mają sprzętu i o zgłoszenie ich chęci udziału w tym spotkaniu z danymi telefonicznymi do dalszego kontaktu. O spotkaniach zawiadamiamy poprzez ulotki przy sąsiedzkich plakatach.

WAŻNA info: żeby dołączyć do spotkania wystarczy otworzyć przesłany mailem link. Nie trzeba mieć zainstalowanej na swoim komputerze aplikacji Zoom.

Osoby nie posiadające sprzętu komputerowego zapraszamy do obejrzenia bezpośredniej transmisji spotkania w Bibliotece nr 97 w Dzielnicy Śródmieście i Centrum Informacji Jana Nowaka Jeziorańskiego przy ul. Czerniakowskiej 178a

Zapraszamy po sąsiedzku :)

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę