Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w CePeKu

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w CePeKu

reklama
📅 Data: niedziela, 30 stycznia 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 16:30

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
16.30 – 17.00 – Koncert Zespołu Praskie Małmazyje pod kierownictwem Doroty Czajkowskiej

17.10 – 18.00 – Koncert Soul Connection Gospel Group pod dyrygenturą Beaty Stasiak

18.10 – 19.00 – Koncert zespołu Sixty`Sin.
Sixty’Sin to warszawska grupa muzyczna powstała w 2015 r. grająca w klimatach Rock ’n Roll. Zespół w swojej karierze zagrał ponad 90 koncertów zarówno klubowych jak i plenerowych w całym kraju. Ma na swoim koncie wydany własnym nakładem album EP oraz bardzo entuzjastycznie przyjęty przez fanów teledysk do singla "Bunny" który swoją premierę miał w listopadzie 2019 r. Zespół słynie z bardzo żywiołowych koncertów na których zawsze daje z siebie 100% a energia płynąca ze sceny każdego ciągnie do tańca.
Skład zespołu:
Bogdan Sierpień - Wokal, gitara rytmiczna. Kompozytor, finalista programu Szansa na Sukces Opole 2020, znany z występów z grupą Dark Raven oraz wokalistą Ash Feniks
Aleksander Karkowski - Gitara prowadząca, wokal wspomagający
Paweł Gromada - Gitara basowa, wokal wspomagający
Patryk Bojanowski - Perkusja

19.10 – 20.00 – Koncert zespołu BALKAN SEVDAH
Muzyka na Bałkanach jest odbiciem temperamentu tamtejszych mieszkańców. Pulsuje energią i pasją, a jest jednocześnie pełna melancholii. Dzikie rytmy przechodzą niepostrzeżenie w powolne
romantyczne zwierzenia. Miłość i wojna, wściekłość i zachwyt tworzą wspólny korowód, a my to pokazujemy na scenie. Kochamy Bałkany, jeździmy tam regularnie po nowe inspiracje, a potem
przekładamy je na nasze nuty. Kwintet Balkan Sevdah jest jak dłoń wyciągnięta w zaproszeniu do wspólnego przeżywania muzyki, która od 12 lat gra nam nieprzerwanie w sercach.
Obecny skład zespołu tworzą:
Mateusz Nagórski – kontrabas
Radek Polakowski – akordeon, skrzypce, śpiew
Tomek Stawiecki – klarnet, klarnet basowy, saksofony
Marcin Zadronecki – śpiew, tambura
Adeb Chamoun – cajon, darabuka, riqq, tar

20.10 – 21.00 – Koncert KAPELI WARSZAWSKIEJ STAŚKA WIELANKA.
Kapela Warszawska.
Stasiek Wielanek – kompozytor felietonista, wokalista, założyciel Kapeli Czerniakowskiej. Swoją działalność estradową kontynuował zakładając w 1985 roku Kapelę Warszawską, w której repertuarze znajdują się piosenki warszawskich przedmieść, piosenki legionowe, żydowskie, lwowskie, stare tanga i piosenki biesiadne.Zespół koncertował w całej Polsce, a także w środowiskach polonijnych Stanów Zjednoczonych, Kanady, Francji, Wielkiej Brytanii, Finlandii, Izraela, Niemiec, Litwy i Australii. Współpracował m. in. z Hanką Bielicką, Anitą Dymszówną, Mieczysławem Gajdą, Jaremą Stępowskim.
Od roku 1995 do śmierci Staśka Wielanka - 23 grudnia 2016 roku, więc przez 22 lata, zespół występował w niezmienionym składzie.
W Kapeli Warszawskiej oprócz jej byłych członków Rafała Szpotakowskiego, Leszka Krzywca i Jerzego Kopińskiego, występują: Janusz Krynicki – śpiew oraz Arkadiusz Gniewek – akordeon i śpiew.
Wydarzenie poprowadzi Adam Tkaczyk - bard, aktor estradowy, konferansjer, lektor, wokalista, gitarzysta i autor muzyki w zespole „Wyspy Dobrej Nadziei”, wokalista w zespole „Los Navarros. ".

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę