Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Ewa Farna – PREMIERA ONLINE

Ewa Farna – PREMIERA ONLINE

reklama
📅 Data: środa, 26 stycznia 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
   udostępnij tweetnij wykop
Wspólnie z Warner Music Poland oraz Going. zapraszamy na spotkanie z cyklu Premiera online, którego gościem będzie Ewa Farna, rozmowę poprowadzi Katarzyna Borowiecka. Okazję stanowi premiera albumu „Umami”. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebooku >> link

„Umami - to wielobarwna płyta bez naklejki, to ja w najbardziej nieuczesanej wersji, różnorodna. To komplet moich smaków” - to chyba najlepsza rekomendacja samej artystki do sięgnięcia po to wydawnictwo.
Przedsmakiem albumu były single, które wskazywały na to, że cała płyta będzie niesamowitą mieszanką muzyczną. Również teksty wskazywały na to, że jest jedną z najważniejszych w dorobku Ewy Farnej.

Singiel „Ciało”, poruszał tematykę ciałopozytywności. Klip odbił się bardzo szerokim echem w mediach, na nowo prowokując dyskusję o tak istotnym zagadnieniu – samoakceptacji. „No Nie” był kolejnym statementem Ewy Farnej, dotykającym nie mniej ważnego zagadnienia – zdrowia psychicznego i sztuki mówienia "nie”. W wyjątkowym, wzruszającym utworze „Wersja 2.0” artystka spotkała się ze sobą z okresu dzieciństwa, jednocześnie celebrując tym singlem 15-lecie na scenie.

Bardzo istotny w opowieści o albumie jest jego tytuł - „Umami”. Jak mówi artystka: „Dla każdego UMAMI może być czymś innym - dla mnie stało się nim macierzyństwo, które wzbogaciło moje wcześniej też smaczne i szczęśliwe życie, jednak teraz to jeszcze jeden krok naprzód, następny poziom”.
Utwory, to efekt pracy Ewy Farnej z artystami z całej Europy, zestawem wspaniałych producentów, inżynierów dźwięku, kompozytorów. Przy tworzeniu płyty Ewa współpracowała m.in. z niesamowitą Mery Spolsky, Margaret, Kacezetem, Mikołajem Trybulcem, Sarsą oraz Magdą Wójcik, która ostatnio współpracuje m.in. z Sanah. W utworze “Smutna piosenka” usłyszymy znakomitego Krzysztofa Zalewskiego.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę