Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

VI Wojewódzki Konkurs Ceramiki i Małych Form Rzeźbiarskich pt. Natura jest cudem, a świat jest baśnią - symetria, proporcja, ornament

VI Wojewódzki Konkurs Ceramiki i Małych Form Rzeźbiarskich pt. Natura jest cudem, a świat jest baśnią - symetria, proporcja, ornament

reklama
📅 Data: piątek, 18 marca 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 0:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Brożka 1a (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Szanowni Państwo!
Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa uczniów i wychowanków do udziału w VI WOJEWÓDZKIM KONKURSIE CERAMIKI I MAŁYCH FORM RZEŹBIARSKICH PT. „NATURA JEST CUDEM, A ŚWIAT JEST BAŚNIĄ” – SYMETRIA, PROPORCJA, ORNAMENT

Formy do wyboru:
Kafle
Lampiony
Sztuka użytkowa

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 20 lat. Udział w konkursie mogą wziąć pracownie plastyczne lub ceramiczne znajdujące się w szkołach, placówkach oświatowo-wychowawczych, ośrodkach zajęć pozaszkolnych oraz uczestnicy indywidualni zgłaszani przez nauczycieli i rodziców. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Warunki uczestnictwa w Konkursie:
Prace mogą być wykonane z gliny (szkliwionej lub nie), masy solnej i papierowej, papier-mache lub wypalonej modeliny. Nie mogą być wykonane z plasteliny oraz innych nietrwałych materiałów.
1.KAFLE: uczestnik konkursu zobowiązany jest wykonać komplet/zestaw składający się z 4 sztuk kwadratowych, płaskich kafli o wymiarze 10 cm x 10 cm każdy oraz grubości nieprzekraczającej 1 cm. Zachęcamy do suszenia prac pomiędzy deseczkami, tak by kafle były całkowicie płaskie i nie odkształcały się w procesie suszenia.
2.LAMPIONY oraz 3. SZTUKA UŻYTKOWA: Prace przestrzenne – powinny spełniać kryterium powieszenia lub postawienia. Uprzejmie prosimy o odpowiednie zabezpieczenie prac przed uszkodzeniami (w szczególności dotyczy to prac przesyłanych za pośrednictwem poczty) oraz podpis – imię i nazwisko – umieszczony bezpośrednio na spodzie pracy.
Prace opatrzone w wymienione poniżej załączniki należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą do 18 marca 2022 r. na adres: Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej w Warszawie, ul. Brożka 1a, 01-442 Warszawa (sekretariat jest czynny od poniedziałku do czwartku w godz.: 10.00 – 19.00 oraz w piątek w godz.: 10.00 – 18.00, szczegóły: link )
Uczestnicy konkursu będą oceniani w sześciu kategoriach wiekowych:
7 – 8 lat
9 – 10 lat
11 – 12 lat
13 – 14 lat
15 – 17 lat
18 – 20 lat
Uwaga: nie zwracamy nagrodzonych prac!
Organizator Konkursu zapewnia podziękowania w formie dyplomu dla wszystkich zainteresowanych placówek lub osób przygotowujących uczestników do konkursu (Karta zgłoszenia ucznia – Metryczka – załącznik nr 1)
Lista nagrodzonych osób, zostanie opublikowana na stronie internetowej Zespołu Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej – link oraz link w dniu 1 kwietnia 2022 r. o godzinie 18:00.
Gala wręczenia nagród i wyróżnień Konkursu odbędzie się 7 kwietnia 2022 r. o godz. 14.00 (czwartek) w Zespole Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej lub na stronie internetowej oraz facebooku placówki.

Regulamin: link
Załącznik nr 1: link
Załącznik nr 2: link
Załącznik nr 3: link

Zapraszamy do udziału w Konkursie!
ZWPEK Team

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę