Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Czatboty - o przyszłości terapii wspieranej przez technologie i sztuczną inteligencję – webinar

Czatboty - o przyszłości terapii wspieranej przez technologie i sztuczną inteligencję – webinar

reklama
📅 Data: piątek, 04 lutego 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
   udostępnij tweetnij wykop
Kiedy myślimy o czatbotach 🤖, to najczęściej przychodzą nam do głowy nieco irytujące, nie zawsze idealne algorytmy, które spotykamy na stronach internetowych czy w aplikacjach. Czy możliwe jest, że rozmowa ze sztuczną inteligencją wesprze nas w rozwiązywaniu problemów psychologicznych, skoro obecnie zdarza się, że nie radzi sobie najlepiej nawet podczas reklamacji dotyczącej zgubionej paczki? Wielu ekspertów twierdzi, że jakościowa zmiana w tym obszarze czeka na nas już w przyszłości. Czy jest tak w rzeczywistości?
Co potrafią czatboty? 🤖 Jakie umiejętności nabędą niebawem? Czy są zastosowania, w których nigdy nie powinniśmy ich używać?
O nadchodzącej rewolucji technologiczno-terapeutycznej, związanych z nią szansach, a także potencjalnych pułapkach rozmawiać będziemy z prof. Jarosławem Michałowskim — psychologiem, psychoterapeutą, dziekanem poznańskiego Wydziału Psychologii i Prawa Uniwersytetu SWPS oraz przede wszystkim — współtwórcą Fido. Czatbota, który wspiera diagnozę i leczenie depresji na podstawie techniki terapii poznawczo-behawioralnej. Spotkanie poprowadzi dr Maksymilian Bielecki - psycholog, neurokognitywista oraz adiunkt w Instytucie Psychologii Uniwersytetu SWPS.

👉 Termin: 4 lutego 2022 r.(piątek), godz. 17.00–18.00, online
👉 Spotkanie jest realizowane na żywo – każdy może zadawać pytania!
👉 Udział jest bezpłatny - obowiązują zapisy.
👉❗️Uzupełnij formularz zgłoszeniowy: link

Gość
🟡 prof. Jarosław Michałowski – psycholog, certyfikowany terapeuta i superwizor terapii poznawczo-behawioralnej. Pomaga pacjentom z nerwicami, zaburzeniami lękowymi, depresjami i trudnościami w relacjach. W pracy naukowej koncentruje się na problematyce neuronalnych korelatów doświadczeń emocjonalnych oraz relacjach pomiędzy emocjami i procesami poznawczymi. Bada neuronalne mechanizmy powstawania, utrzymywania się i terapii problemów psychicznych związanych ze zbyt niskim lub zbyt wysokim poziomem lęku (zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości, prokrastynacja). Analizuje także neuronalne mechanizmy i efektywność oddziaływań psychoterapeutycznych. Kierownik i wykonawca w licznych projektach badawczych, dotyczących m.in.: neuronalnych korelatów prokrastynacji, neuronalnych korelatów zarażenia emocjonalnego, wpływu poziomu strachu na czujność i selektywność uwagi. Autor i współautor licznych artykułów naukowych z dziedziny psychofizjologii klinicznej oraz psychoterapii zaburzeń lękowych i afektywnych, publikowanych m.in. w „Personality and Individual Differences”, „International Journal of Psychophysiology”, „Social cognitive and affective neuroscience”.

Prowadzący
🟡 dr Maksymilian Bielecki – psycholog, neurokognitywista, adiunkt w Instytucie Psychologii Uniwersytetu SWPS. Jego zainteresowania badawcze to przede wszystkich psychologia poznawcza a także metodologia, psychometria i statystyka. Współpracuje z wieloma instytucjami naukowymi, m.in. Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, Instytutem Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego oraz Centrum Nauki Kopernik. Jest jednym z założycieli Centrum Innowacji Społecznych HumanTech SWPS. W ramach prac centrum wykorzystuje wiedzę psychologiczną do tworzenia i ulepszania produktów, procesów i usług. Równolegle z działalnością naukową od kilkunastu lat zajmuje się projektami dla biznesu, jako lider projektów B+R a także konsultant w zakresie statystyki i ekonomii behawioralnej.

Technologia a człowiek to cykl rozmów z naukowcami i ekspertami z sektora IT, w którym rozmawiamy o roli nowoczesnych technologii we współczesnym świecie. Podczas spotkań poruszamy kwestie oddziaływania technologii na m.in.: naukę, medycynę, pracę, a także na codzienne życie człowieka. Wspólnie ze specjalistami porozmawiamy również o szansach i zagrożeniach, które niesie za sobą postęp naukowo-technologiczny.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę