Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Zielona Majówka

Zielona Majówka
📅 Data rozpoczęcia: piątek, 01 maja 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 03 maja 2015

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, ISKRA Pole Mokotowskie, Wawelska 5 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Od 1 do 3 maja Klub ISKRA Pole Mokotowskie zaprasza mieszkańców stolicy na nieoficjalne otwarcie największej w Warszawie przestrzeni pod gołym niebem. W trakcie trzydniowej Zielonej Majówki na gości Iskry czekać będą wieczorami najlepsi warszawscy DJ’e, tacy jak Kovalsky, Serek, Panda, Eklektic, Invent, Miko Czajkowski, a także niezliczona ilość atrakcji w ciągu dnia, m.in. niedzielny Piknik Warszawski.

- Zarówno w piątek 1 maja, jak i 2 maja wszystkich odwiedzających zapraszamy na atrakcje w ciągu dnia na świeżym powietrzu. Wraz z Fundacją Ludoteka Roszada przygotowaliśmy ogromną ilość gier planszowych. Na pasjonatów longboardów, czekać będą profesjonaliści z Golongboard.pl. Wyśmienitą zabawę zapewni również Jenga w formacie XXL. Dodatkowo prawdziwa petarda dla osób marzących o lataniu. Dzięki Poland Fly board Team zobaczymy niezwykły pokaz unoszenia się nad wodą. Start atrakcji dziennych od godziny 12.00 - zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

W niedziele 3 maja odbędzie się pierwsza edycja Pikniku. Na wszystkich odwiedzających czekać tu będzie dobre jedzenie od lokalnych producentów, nowe smaki w mieście, kulinarne niespodzianki oraz livecooking [tłum. gotowanie na żywo]. Poza tym letnia moda, design i gadżety od polskich projektantów. Co tydzień, do końca wakacji będą pojawiać się nowe gry i zabawy: bule, frisbee, planszówki i wiele innych. Organizowane będą też zajęcia jogi czy podstaw windsurfingu. Dla osób, które przyjdą ze zwierzakami przygotowano dodatkowe atrakcje. Pojawi się też masaż, porady kosmetyczne i różnorodne warsztaty. Dla najmłodszych przewidziano animacje oraz mini warsztaty ekologiczne.

Wieczory uświetnią znani z warszawskiej sceny muzycznej DJ’e. W piątek zagrają Kovalsky, Serek, Miko Czajkowski, a w sobotę Panda, Invent i Eklektik. Zapowiada się wielka impreza do rana. Start o godzinie 22.00.

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: impreza
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!