Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 - występy Polaków na żywo

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 - występy Polaków na żywo
📅 Data rozpoczęcia: sobota, 5 lutego 2022

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:45

📅 Data zakończenia: środa, 16 lutego 2022

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Elektrownia Powiśle, Dobra 42 (pokaż na mapie)

💲 Wstęp wolny, udział wiąże się z kosztem zamówienia jedzenia/picia

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszamy do wspólnego oglądania i kibicowania naszym sportowcom podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. W Food Hall Elektrownia Powiśle będzie transmitować ich zmagania na żywo, na 8 ekranach.
Poniżej przedstawiamy plan transmisji.

5 lutego
11:45 – skoki narciarskie, kobiety indywidualnie na skoczni normalnej – finał (Kinga Rajda, Nicole Konderla)
12:00 – short track, 500 metrów kobiet – kwalifikacje (Natalia Maliszewska, Patrycja Maliszewska, Nicola Mazur)
12:10 – saneczkarstwo, jedynki mężczyzn – 1. ślizg (Mateusz Sochowicz)
13:23 – short track, sztafeta mieszana – kwalifikacje (Polska)
13:50 – saneczkarstwo, jedynki mężczyzn – 2. ślizg (Mateusz Sochowicz)
13:53 – short track, sztafeta mieszana – półfinały (Polska)
14:18 – short track, sztafeta mieszana – finały (Polska)

6 lutego
12:00 – skoki narciarskie, skocznia normalna – finał (czterech z: Stoch, Kubacki, Żyła, Wąsek, Hula)
12:30 – saneczkarstwo, jedynki mężczyzn – 3. ślizg (Mateusz Sochowicz)
14:15 – saneczkarstwo, jedynki mężczyzn – 4. ślizg (Mateusz Sochowicz)

7 lutego
12:30 – short track, 500 metrów kobiet – ćwierćfinały (ew. N. Maliszewska, P. Maliszewska, N. Mazur)
12:45 – skoki narciarskie, mikst na skoczni normalnej – finał (Polska)
12:50 – saneczkarstwo, jedynki kobiet – 1. ślizg (Klaudia Domaradzka)
13:13 – short track, 500 metrów kobiet – półfinały (ew. N. Maliszewska, P. Maliszewska, N. Mazur)
13:41 – short track, 500 metrów kobiet – finał (ew. N. Maliszewska, P. Maliszewska, N. Mazur)
14:30 – saneczkarstwo, jedynki kobiet – 2. ślizg (Klaudia Domaradzka)

8 lutego
11:30 – biegi narciarskie, sprint kobiet – ćwierćfinały (ew. I. Marcisz, M. Skinder, W. Kaleta, M. Kobielusz, K. Kukuczka)
11:30 – łyżwiarstwo szybkie, 1500 metrów mężczyzn – finał (Zbigniew Bródka)
11:55 – biegi narciarskie, sprint mężczyzn – ćwierćfinały (ew. M. Staręga, K. Bury, D. Bury, M. Haratyk)
12:25 – biegi narciarskie, sprint kobiet – półfinały (ew. I. Marcisz, M. Skinder, W. Kaleta, M. Kobielusz, K. Kukuczka)
12:35 – biegi narciarskie, sprint mężczyzn – półfinały (ew. M. Staręga, K. Bury, D. Bury, M. Haratyk)
12:47 – biegi narciarskie, sprint kobiet – finał (ew. I. Marcisz, M. Skinder, W. Kaleta, M. Kobielusz, K. Kukuczka)
12:50 – saneczkarstwo, jedynki kobiet – 3. ślizg (Klaudia Domaradzka)
13:00 – biegi narciarskie, sprint mężczyzn – finał (ew. M. Staręga, K. Bury, D. Bury, M. Haratyk)
14:35 – saneczkarstwo, jedynki kobiet – 4. ślizg – finał (ew. Klaudia Domaradzka)

9 lutego
12:00 – kombinacja norweska, bieg na 10 km (S. Kupczak, A. Szczechowicz)
12:00 – short track, 1500 m mężczyzn – ćwierćfinały (Michał Niewiński)
12:44 – short track, 1000 m kobiet – kwalifikacje (N. Maliszewska, K. Stormowska)
13:20 – saneczkarstwo, dwójki – 1. ślizg (W. Chmielewski/J. Kowalewski)
13:29 – short track, 1500 m mężczyzn – półfinały (ew. Michał Niewiński)
13:45 – short track, sztafeta kobiet – półfinały (Polska)
14:13 –short track, 1500 m mężczyzn – finał (ew. Michał Niewiński)
14:35 – saneczkarstwo, dwójki – 2. ślizg (W. Chmielewski/J. Kowalewski)

11 lutego
12:00 – short track, 1000 m kobiet – ćwierćfinały (ew. N. Maliszewska, K. Stormowska)
12:00 – skoki narciarskie, mężczyźni na skoczni dużej – kwalifikacje (K. Stoch, D. Kubacki, P. Żyła, P. Wąsek, S. Hula)
12:55 – short track, 1000 m kobiet – półfinały (ew. N. Maliszewska, K. Stormowska)
13:37 – short track, 1000 m kobiet – finał (ew. N. Maliszewska, K. Stormowska)

12 lutego
12:00 – skoki narciarskie, mężczyźni indywidualnie na skoczni dużej – finał (ew. K. Stoch, D. Kubacki, P. Żyła, P. Wąsek, S. Hula)
12:07 – łyżwiarstwo figurowe, pary taneczne – taniec krótki (N. Kaliszek/M. Spodyriew)

13 lutego
11:45 – biathlon, bieg pościgowy mężczyzn (12,5 km) – finał (ew. Grzegorz Guzik)
12:35 – short track, sztafeta kobiet – finał (ew. Polska)
14:50 – łyżwiarstwo szybkie, 500 metrów kobiet – finał (Andżelika Wójcik, Kaja Ziomek)

14 lutego
12:00 – skoki narciarskie, konkurs drużynowy mężczyzn na skoczni dużej – finał (Polska)

15 lutego
11:08 – łyżwiarstwo figurowe, solistki – program krótki(Jekatierina Kurakowa)
12:00 – kombinacja norweska, bieg na 10 km – finał (Szczepan Kupczak, Andrzej Szczechowicz)

16 lutego
12:00 – biegi narciarskie, sprint drużynowy kobiet – finał (ew. Polska)
12:30 – biegi narciarskie, sprint drużynowy mężczyzn – finał (ew. Polska)
12:30 – short track, 1500 m kobiet – ćwierćfinały (N. Maliszewska, K. Stormowska)
13:15 – short track, 1500 m kobiet – półfinały (ew. N. Maliszewska, K. Stormowska)
14:11 – short track, 1500 m kobiet – finał (ew. N. Maliszewska, K. Stormowska)

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: sport
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧