Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

LABORATORIUM #004 w Znajomi Znajomych

LABORATORIUM #004 w Znajomi Znajomych
📅 Data: czwartek, 30 kwietnia 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Znajomi Znajomych, ul. Wilcza 58a (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Czwarte spotkanie z cyklu LABORATORIUM organizowanego przez Minicromusic Rec. wespół z klubokawiarnią Znajomi Znajomych przy wsparciu Za Grolsch Kultury upłynie pod znakiem twórczości niestrudzonego muzyka powołującego do życia brzmienia z pogranicza dub techno. Gościem kolejnej odsłony naszej serii spotkań będzie Dot Dot, który nie tak dawno wydał debiutancki, winylowy album pt. „Wired” (Joined Generation Rec.), a jeszcze wcześniej niezwykle oryginalny, kasetowy album pt. „City Animal” (nakładem Pawlacz Perski Tapes). Jeśli macie chęć przyjrzeć się jeszcze innej twarzy działań Dot Dota, zachęcamy do rzucenia uchem na/w kompilację „Conglomerate 1” wydaną przez Minicromusic Rec., gdzie utwór Artura Śleziaka odgrywa swoją bardzo istotną dla całości rolę.

Jak scharakteryzować twórczość tego nietuzinkowego muzyka? Jest samorodna – ten artysta idzie swoją drogą. Oczywiście, jak to zwykle bywa, uda się nam wskazać szereg inspiracji i kierunków, które są przez niego penetrowane, ale, co niezwykle ważne, Dot Dot działa według własnej metody, co daje się we znaki bardzo wyraźnie. Z przyjemnością zachęcamy do wysłuchania jego koncertu, który będzie mieć miejsce już niebawem, bo 30 kwietnia.

Obok Dot Dota swoją muzykę zaprezentuje Michał Wolski, gospodarz cyklu, założyciel Minicromusic, związany z projektami Blank Slate, Technosoul czy Recognition Rec.

W czasie LABORATORIUM zaprezentowany zostanie materiał z pogranicza – jedyne, co jest pewne, to to, że zejdziemy głęboko.

Do zobaczenia wkrótce na ul. Wilczej 58a w Warszawie,
Minicrocrew

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!