Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Biegi Dzieci - w ramach imprezy "1MILA - mityng lekki i atletyczny dla całej rodziny"

Biegi Dzieci - w ramach imprezy "1MILA - mityng lekki i atletyczny dla całej rodziny"

reklama
📅 Data: niedziela, 05 czerwca 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 9:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bielany, ul. Marymoncka 34 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
5 czerwca na stadionie AWF Warszawa odbędzie się wyjątkowa impreza biegowa dla amatorów - "1MILA – mityng lekki i atletyczny".

W jej ramach rozegrane zostaną także bezpłatne Biegi Dzieci. Młodzi biegacze w wieku od 3 do 15 lat będą rywalizowali na dystansach 100m, 400m i 800m (w zależności wieku). Każdy zawodnik otrzyma fantastyczny pakiet startowy: worek sportowy, numer startowy, wodę i przekąskę. Jednak to nie wszystko! Na mecie każdy uczestnik Biegów Dzieci otrzyma także pamiątkowy medal oraz dyplom!

Udział w Biegach Dzieci jest całkowicie bezpłatny. Przy rejestracji jest jednak możliwość dodatkowego wsparcia Programu Stypendialnego „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ” Fundacji Zdrowy Ruch. Cegiełki w całości zostaną przekazane na rzecz wsparcia młodych, zdolnych sportowców!

ZAPISY >> link

Poza biegami dla dzieci i młodzieży, w ramach imprezy rozegrane zostaną także biegi dla dorosłych na dystansach: 5km, 1 mili (1609m) oraz sztafet 4x400m. Ale na bieganiu się nie skończy! Dla biegaczy i kibiców przygotowane będą liczne atrakcje! Obok stadionu stanie strefa expo, foodtrucki i sportowe miasteczko dla dzieci. Przez cały czas trwania imprezy będzie działać także Milowa Akademia Biegowa, czyli strefa spotkań z gwiazdami i ekspertami, fizjoterapeutami, dietetykami, psychologami sportu, itp. Spotkania będą poprzeplatane konkursami z nagrodami! Udział w atrakcjach również jest bezpłatny.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę