
Data: sobota,
02 lipca 2022

Godzina rozpoczęcia: 12:00

Miejsce:
Warszawa - Ursus, Park Czechowicki (
pokaż na mapie)
Przed nami okazje, żeby nabyć, sprzedać lub wymienić się podczas wyprzedaży garażowych. Pierwsza sobota miesiąca - od kwietnia do września - wielkie spotkania dla kupujących, sprzedających i targujących się. Na tych wydarzeniach w każdej z ról można wystąpić naprzemiennie.
Zasady wyprzedaży
Wydarzenie jest bezpłatne. Aby zostać wystawcą, wystarczy zgłosić udział pod adresem:
[email protected]
Pod opieką dorosłych swoje stoisko może obsługiwać także dziecko. Każdy sprzedający jest samodzielnie odpowiedzialny za wygląd swojego punktu i uprzątnięcie go po zakończeniu wyprzedaży. Do niego także należy decyzja o cenie produktów, które zbywa.
Więcej informacji w regulaminie:
link
Miejsce i terminy
Soboty: 2 kwietnia, 7 maja, 4 czerwca, 2 lipca, 6 sierpnia, 3 września, w Parku Czechowickim, w godzinach 12:00-16:00.
Wyprzedaże garażowe odbywają się w ramach projektu z budżetu obywatelskiego, którego autorem jest radny Dawid Kacprzyk. Na wydarzenie zapraszają Rada i Zarząd Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy.
[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]