Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

„O bezradności” – spotkanie z prof. Andrzejem Lederem

„O bezradności” – spotkanie z prof. Andrzejem Lederem
📅 Data: wtorek, 19 kwietnia 2022

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: 💻 online (informacje dotyczące transmisji w opisie wydarzenia)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszamy na kolejną rozmowę z cyklu „Nasze uczucia powszednie”. Tym razem gościem Justyny Dąbrowskiej będzie profesor Andrzej Leder. Spotkanie będzie można obejrzeć na fanpage’u >> link

Profesor Andrzej Leder – absolwent Akademii Medycznej w Warszawie oraz filozofii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończył specjalizację z psychiatrii. Doktoryzował się w Instytucie Filozofii i Socjologii PAN pod kierunkiem prof. Józefa Niżnika, habilitował się w 2008 tamże. Od 1996 pracuje w Instytucie Filozofii i Socjologii PAN, od 2010 na stanowisku profesora nadzwyczajnego. W latach 1992–2012 był członkiem zespołu czasopisma „Res Publica Nowa”, pisał m.in. do czasopisma „Ozon”. W 2015 jego książka pt. Prześniona rewolucja. Ćwiczenie z logiki historycznej została nominowana do Nagrody Literackiej Nike oraz Nagrody Historycznej im. Kazimierza Moczarskiego.

Justyna Dąbrowska – absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, certyfikowana psychoterapeutka Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (European Association for Psychotherapy). Pracuje w podejściu zintegrowanym. Ukończyła Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji oraz szkolenie „Parent Infant Psychoanalytic Psychotherapy” w Anna Freud Centre w Londynie. Pracuje głównie z kobietami w okresie okołoporodowym, prowadzi również terapię relacji rodzic-niemowlę oraz psychoterapię indywidualną dorosłych. Pisze, redaguje i publikuje. Jako autorka wydała między innymi „Matkę młodej matki”, „Nie ma się czego bać. Rozmowy z Mistrzami” oraz „Miłość jest warta starania”. Jako współautorka: „Jaka piękna iluzja” (wraz z Magdaleną Tulli), „Rozmowy o odpowiedzialności” i „Psychoterapia dziś. Rozmowy” (prace zbiorowe).

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy online lub w kategoriach: spotkanie wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę