Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wystawa malarstwa Renaty Magdy (5 - 20 maja)

Wystawa malarstwa Renaty Magdy (5 - 20 maja)

reklama
📅 Data: piątek, 20 maja 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:30

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Teatr Kamienica, al. Solidarności 93 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Wystawa dostępna tylko przed spektaklami.

Mówi, że malarstwo jest dla niej wszechświatem w mikroświecie. Wystawa najnowszych obrazów Renaty Magdy z cyklu „Spotkania na plaży” będzie dostępna w dniach od 5 do 20 maja w warszawskim Teatrze Kamienica przed każdym spektaklem na Sali Orlej. Wyjątkowo wszystkie prace będą również dostępne w sprzedaży w galerii online Domu aukcyjnego Art in House.

Słońca nie ma jeszcze w całym mieście, ale Renata Magda z pewnością zafunduje nam wspomnienie lata. Podczas, gdy z utęsknieniem wypatrujemy pierwszych nieśmiałych promieni słonecznych, artystka wprowadza nas w wakacyjną atmosferę.
Artystka urodziła się w Rzeszowie w 1980 roku. Ukończyła malarstwo i architekturę wnętrz. W jej oryginalnych pracach stałym elementem jest figuracja. Na pierwszym planie ukazują się kobiece sylwetki i zwykle to one dominują kompozycję. Czasem towarzyszą im zwierzęta, innym razem tematem jest sport lub wypoczynek. Przygotowując płótno, artystka pieczołowicie dobiera barwy, które są dla niej najważniejszym elementem kompozycji, w dalszej kolejności skupia się na detalach. Renata Magda przyznaje, że kolorystyka zawsze współgra z emocjami, które chce przekazać swoim odbiorcom, a jednocześnie koresponduje z poruszaną tematyką.

Zapraszamy na spotkanie z malarstwem Renaty Magdy!
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę