Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Aktywne soboty w Ursusie

📅 Data: sobota, 09 maja 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursus

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Trenerzy z Oxygen Fitness & Wellness Club przygotowali zestaw ćwiczeń, które wzmocnią organizm i poprawią kondycję. Ćwiczenia mogą wykonać wszyscy zainteresowani, bez względu na wiek i poziom sprawności. Zajęcia odbędą się w dniach 9 maja (sobota), 30 maja (sobota) i 27 czerwca(sobota), w godz. 18-20 na terenie Parku Hassów przy ul. Wojciechowskiego.

- Serdecznie zapraszam mieszkańców do wzięcia udziału w wydarzeniu. Zajęcia, pod opieką profesjonalnych instruktorów, wzmocnią kondycję i pomogą poprawić sylwetkę, a jednocześnie są doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu – mówi burmistrz dzielnicy Urszula Kierzkowska.

Harmonogram zajęć:

9 maja (sobota)

godz. 18 – Zdrowy kręgosłup. Zajęcia profilaktyczno- terapeutyczne, których celem jest wzmocnienie mięśni odpowiedzialnych za prawidłową postawę i stabilizację tułowia.

godz. 19 – Zumba. To połączenie zajęć tanecznych z areobikiem, dzięki kombinacji prostych kroków w rytm muzyki uczestnicy spalają kalorię i doskonale się przy tym bawią.

30 maja (sobota)

godz. 18 – Total Body Condition. Zajęcia ogólnorozwojowe, poprawiające funkcjonowanie całego organizmu, wzmacniające mięśnie i kształtujące sylwetkę.
godz. 19 Bokwa. Zajęcia które łączą ze sobą dynamiczną muzykę latino, muzykę afrykańską i house z prostą choreografią, figury jakie się w tańcu wykonuje to odzwierciedlenie prostych figur oraz liter.

27 czerwca (sobota)

godz. 18 Absolutnie Mocny Brzuch. Zajęcia wzmacniające mięśnie brzucha.
godz. 19 Dance Fit. W rytm muzyki uczestnicy wykonują proste kroki taneczne, spalają kalorię, wzmacniają i uelastyczniają mięśnie, poprawiają kondycję fizyczną.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursus lub w kategoriach: sport warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!