Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Przystanek Świat - Wietnam. Kreatywne warsztaty kulturalno-geograficzne dla dzieci w wieku 4-6 lat

Przystanek Świat - Wietnam. Kreatywne warsztaty kulturalno-geograficzne dla dzieci w wieku 4-6 lat

reklama
📅 Data: niedziela, 15 maja 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, MAL Kotłownia, ul. Olbrachta 9 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Zapraszamy na warsztaty, których celem jest zaznajomienie dzieci z kulturami innych krajów oraz uwrażliwienie na różnorodność świata. Na najbliższym spotkaniu wyruszymy na Daleki Wschód – do Wietnamu. Przywitamy się wietnamskim xin chào, założymy na głowę nón lá i przy dźwiękach tam thập lục będziemy poznawać różne historie i ciekawostki o tym niezwykłym kraju. Sprawdzimy, gdzie pieprz rośnie i poszukamy smoka zanurzającego się w zatoce. Sprawdzimy, ile rzeczy można zrobić z ryżu. Będziemy również razem tworzyć prace plastyczne inspirowane kulturą Wietnamu.

Warsztaty poprowadzi Joanna Barczuk ‐ kulturoznawczyni, afrykanistka, podróżniczka. Autorka scenariuszy zajęć dla dzieci z zakresu edukacji międzykulturowej oraz scenariuszy spacerów historyczno-kulturalnych po Warszawie. Współautorka projektu „Ahoj Wisło”, gry planszowej „W Rejs” oraz książki przyrodniczej dla dzieci „Wokół Kamienia”. Stworzyła serię ilustrowanych spacerowników dla rodzin z dziećmi „Czytamy miasto”. Pasjonatka literatury dla dzieci. Mama Janka i Mili, z którymi zwiedza świat, eksploruje wystawy, czyta mnóstwo książek, tworzy ekspresyjne dzieła sztuki i od których uczy się na nowo dziecięcego zachwytu światem.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą formularza umieszczonego na stronie wydarzenia >> link

Termin: niedziela 15.05, godz.10.00-11.30

Miejsce: MAL Kotłownia, ul. Olbrachta 9

Dla kogo: dzieci w wieku 4-6 lat z opiekunami

Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres [email protected] do środy 11 maja.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 7” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę