Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Juwenalia SGH 2022

Juwenalia SGH 2022

reklama
📅 Data: sobota, 14 maja 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Ogrody Rektorskie SGH (pokaż na mapie)

💰 Udział w wydarzeniu płatny: do 30 zł za osobę
   udostępnij tweetnij wykop
Juwenalia SGH powracają! Już 14 maja powitamy Was w Ogrodach Rektorskich Szkoły Głównej Handlowej, aby razem świętować jeden z najważniejszych dni w życiu każdego studenta - Juwenalia 2022! Tegoroczna edycja będzie tym bardziej wyjątkowa - po prawie trzyletniej przerwie jesteśmy zdeterminowani, aby zapewnić Wam jeden z najlepszych koncertów w Waszym życiu - nieograniczony dostęp do topowych wykonawców, niepowtarzalny klimat oraz spektrum atrakcji spowodują, że z pewnością zapamiętacie to wydarzenie na długie lata. Na Scenie Głównej wystąpią tacy artyści jak Bitamina, Holak czy Zalia, zaś na Małej Scenie będziecie mogli usłyszeć muzyków prezentujących gatunki takie jak: blues, rock, pop, muzykę alternatywną czy elektroniczną - jednym słowem, każdy znajdzie coś dla siebie. Natomiast w przerwie pomiędzy koncertami zapraszamy do odwiedzenia food trucków i stoisk naszego partnera - Perły! 

Headlinerem Sceny Głównej jest najpopularniejszy polski zespół utrzymany w stylistyce eksperymentalnego hip-hopu - Bitamina. Zespół powstał w 2005 roku z inicjatywy kultowego już trio - Amara Ziembińskiego, Mateusza Dopieralskiego i Piotra Sibińskiego. Kto z nas nie nucił linijek ,,Domu’’ czy ,,Pytania do niej’’? Już za kilka chwil będziecie mieli wyjątkową okazję wysłuchać ich na żywo oraz osobiście doświadczyć szczerości oraz wrażliwości, które kryją się w tekstach ich utworów. 

Kolejnym artystą, który 14 maja pojawi się w Ogrodach Rektorskich jest Holak - muzyczny człowiek renesansu. Znany jest przede wszystkim jako piosenkarz i raper, chociaż wielu estetom twierdzi, że jest istnym wizjonerem sztuk wizualnych. Jako wokalista nie przestaje nas zachwycać, dostarczając dozę prawdziwej, muzycznej gratki dla swoich fanów - w 2017 roku wydał liczący aż 18 utworów solowy album ,,The Introvert’’, by trzy lata później zaskoczyć nas premierą swojego magazynu ,,Blask’’ z kolejną dawką niesamowitych kawałków.

Jedną z artystek, która również zaśpiewa na naszej scenie, jest nowa twarz polskiego popu - Zalia. Ta młoda wokalista i kompozytorka, która współpracowała wcześniej z m.in. Michałem Szczygłem po raz pierwszy pojawi się w naszych Ogrodach Rektorskich, aby zaczarować Was swoim głosem. Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z jej twórczością, radzimy szybko nadrabiać braki!

Juwenalia SGH to okazja, której zwyczajnie nie możesz przegapić! Nie czekaj do momentu, w którym będzie za późno - już teraz kup swój bilet i bacznie obserwuj naszą stronę Facebooku. Widzimy się pod sceną już 14 maja! :)

Bilety (25 zł - studenci SGH, 30 zł - pozostali studenci) >> link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę