Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Terapia schematów - webinar

Terapia schematów - webinar

reklama
📅 Data: środa, 18 maja 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:30

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
   udostępnij tweetnij wykop
Dzieciństwo ma ogromny wpływ na nasze dalsze życie. To czas, w którym intensywnie się rozwijamy i uczymy sposobów postępowania oraz radzenia sobie w różnych sytuacjach. Jeśli w okresie dorastania wypracujemy nieadaptacyjne schematy, a także zaburzone strategie funkcjonowania psychicznego i społecznego, to skutki tego mogą negatywnie wpływać na naszą dorosłość.
Terapia schematów jest jedną z rekomendowanych form pracy terapeutycznej - badania naukowe wykazują jej skuteczność przy tego typu trudnościach.
Czym jest terapia schematów? W jaki sposób terapia schematów pomaga klientom i pacjentom? Jakimi technikami terapeutycznymi się charakteryzuje? Jak wygląda przebieg spotkań terapeutycznych?
Na te i wiele więcej pytań odpowie Agata Muszyńska, psycholożka, certyfikowana terapeutka schematów. Spotkanie poprowadzi Zofia Szynal.

👉 Spotkanie jest realizowane na żywo – każdy może zadawać pytania!
👉 Udział jest bezpłatny.
📆 Termin: 18 maja 2022 r. (środa), godz. 18.30–19.30, online
📌 Transmisja na YouTube >> link

Gościni
🔵 Agata Muszyńska – psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, certyfikowana terapeutka schematu oraz certyfikowana superwizorka/trenerka terapii schematu. Prowadzi prywatną praktykę. Pracuje z dorosłymi, specjalizując się przede wszystkim w terapii zaburzeń osobowości, powstałych na skutek doświadczenia trudnych lub traumatycznych zdarzeń w dzieciństwie i w okresie dorastania. W ramach swojej praktyki superwizuje też przyszłych terapeutów terapii schematu, a także prowadzi warsztaty pracy własnej/rozwoju osobistego w oparciu o terapię schematu dla przyszłych terapeutów poznawczo-behawioralnych. Jest również wykładowczynią Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS, gdzie przekazuje wiedzę dotyczącą terapii schematu. Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywała, współpracując w latach 2008-2012 z Ogólnopolskim Pogotowiem dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”, początkowo jako stażystka, a potem jako dyżurująca konsultantka. Następnie przez kilka lat prowadziła poznawczo-behawioralną terapię grupową dla osób z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi i zaburzeniami osobowości w Centrum Psychoterapii w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie. Aktualnie rozwija się zawodowo w kierunku prowadzenia terapii schematu par. Jest w trakcie procesu certyfikacyjnego.

Prowadząca
🔵 Zofia Szynal – absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna. Ukończyła studia podyplomowe z seksuologii klinicznej i diagnozy psychologicznej. Współzałożycielka wrocławskiej Poradni Zdrowia Psychicznego Na Lepsze.

👉 Więcej informacji: link
W cyklu „ABC Psychoterapii” realizowanym w ramach Strefy Psyche Uniwersytetu SWPS, wraz z zaproszonymi gośćmi poruszamy tematy dotyczące zdrowia psychicznego.
Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS to projekt popularyzujący wiedzę psychologiczną na najwyższym merytorycznym poziomie oraz odkrywający możliwości działania, jakie daje psychologia w różnych sferach życia zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Projekt obejmuje działania online, których celem jest umożliwienie rozwoju każdemu, kto ma taką potrzebę lub ochotę, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę