Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Dni Technologii w Atrium Promenada

 Dni Technologii w Atrium Promenada

reklama
📅 Data rozpoczęcia: piątek, 13 maja 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 9:00

📅 Data zakończenia: sobota, 14 maja 2022

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Ostrobramska 75C, 04-175 Warszawa (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Nowoczesna rozrywka na wyciągnięcie ręki – Dni Technologii w Atrium Promenada

Już 13 i 14 maja Atrium Promenada w Warszawie stanie się technologicznym centrum stolicy. Podczas Dni Technologii będzie można nie tylko zobaczyć nowoczesne gadżety, konsole i urządzenia gamingowe, ale przede wszystkim na własnej skórze przekonać się o ich możliwościach. W programie wydarzenia znalazły się również spotkania z dwoma wyjątkowymi gośćmi – piłkarzem Lotarem i robotem humanoidalnym.

W dniach 13 i 14 maja w Atrium Promenada odbędzie się event Dni Technologii. Wydarzenie dedykowane jest młodszym i starszym: zapalonym gejmerom, gadżeciarzom i fascynatom technologicznych ciekawostek, a także wszystkim, którzy na własne oczy chcieliby przekonać się, jak daleko zaszła już nauka.

Przestrzeń zagospodarowana na Dni Technologii zostanie podzielona na cztery strefy – strefę komputerów stacjonarnych, strefę konsol, strefę VR i strefę robotyki. W pierwszej z nich będzie można sprawdzić się w najpopularniejszych grach, takich jak Fortnite, League of Legends, Rocket League oraz CS: GO, w której odważni zmierzą się w rozgrywce 1:1 ze znanym piłkarzem i influencerem Mateuszem „Lotarem” Odrzygoździem. W strefie konsol na uczestników czekać będą konsole Xbox, Play Station 5 i symulator rajdowy. Szczególną ekscytację wzbudzi na pewno strefa VR, gdzie dzięki specjalnym okularom staniemy się częścią wirtualnej rzeczywistości i wcielimy się m.in. w słynnego Supermana, jak również strefa robotyki, w której zobaczymy robotyczne zestawy Lego i będziemy mieli możliwość posterować robotami za pomocą tabletów do programowania. Zwieńczeniem tych wszystkich technologicznych atrakcji będzie spotkanie z humanoidalnym robotem Sanbot Elf.

Dni Technologii zostały zaplanowane tak, by stanowiły interesujące wydarzenie nie tylko dla młodszych i starszych fanów cyberrozrywki, ale także prawdziwych pasjonatów nowoczesnych technologii. To zresztą nie jest pierwsze tego typu wydarzenie w Atrium Promenada, więc na pewno będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem. Zachęcamy osoby w każdym wieku do udziału w tym emocjonującym wydarzeniu, które stanowi idealną okazję do nabycia niekonwencjonalnej wiedzy, ciekawego spędzenia początku weekendu z rodziną czy sąsiedzkiej integracji.

Wstęp na Dni Technologii jest całkowicie darmowy! Zapraszamy na poziom +2 w Atrium Promenada, zaraz obok sklepu H&M.

Więcej informacji na temat wydarzenia: link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę