Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Dzień Dziecka w Ośrodku Kultury Wesoła

Dzień Dziecka w Ośrodku Kultury Wesoła

reklama
📅 Data: środa, 01 czerwca 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wesoła, ul. Starzyńskiego 21 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Wydarzenie bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod nr. tel. 22 773 55 99.

Czerwiec rozpoczynamy radosnym Dniem Dziecka! Zapraszamy wesołe pociechy razem z rodzicami na pokaz filmowy – „Manu. Bądź sobą!” (czas trwania: ok. 90 minut). Bajka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 7+.

Po seansie zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach plastycznych prowadzonych przez wolontariuszy Ośrodka Kultury. Niech to będzie dobrze spędzony czas!

Opis filmu:
Świetny dubbing, masa humoru i rozrywka najwyższych lotów – jednym słowem „Manu. Bądź sobą!” – animowana komedia familijna o sympatycznym ptaszku, który przez całe dzieciństwo myślał, że jest mewą. To piękna i zabawna opowieść o tym, że naprawdę warto być sobą, różnice nie mają znaczenia, a wiara we własne siły może czynić cuda.
Manu (Adam Zdrójkowski) dorasta w kochającej rodzinie, wierząc, że jest mewą. Jednak w trakcie pierwszej lekcji latania okazuje się, że należy do zupełnie innego gatunku skrzydlatych. Odrzucony przez swoje dotychczasowe stado, opuszcza rodzinne gniazdo w poszukiwaniu prawdziwej tożsamości. Na swojej drodze spotyka ptasie rodzeństwo jerzyków, które szybko przyjmuje go do swojej paczki. Przyjaciołom towarzyszy pewien przerośnięty, niepotrafiący latać, ale za to bardzo sympatyczny indyk Percival (Czesław Mozil). Wkrótce wraz z mewami, wszystkie gatunki będą musiały połączyć siły, aby stawić czoła gangowi gryzoni, który specjalizuje się w podkradaniu ptasich jaj. Za rogiem czai się jednak kolejne niebezpieczeństwo, które pokaże, że w byciu sobą jest moc a różnienie się od innych bywa bardziej przydatne niż wszystkim się może wydawać.
[opis pochodzi ze strony kinoswiat.pl]

Wydarzenie bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod nr. tel. 22 773 55 99.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę