Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Trzy światy pełne zabawy - Playmobil w Centrum Janki (14-28 maja)

Trzy światy pełne zabawy - Playmobil w Centrum Janki (14-28 maja)

reklama
📅 Data: sobota, 28 maja 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 9:00

📌 Miejsce: okolice Warszawy, Mszczonowska 3, Janki (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Spektakularny statek piracki, rycerze i smok w wielkim zamku oraz uroki miejskiego życia już od soboty 14 maja będą czekały na dzieci w Centrum Janki. Trzy światy pełne interaktywnych rozrywek staną przed najmłodszymi otworem dzięki zaproszeniu Playmobil.

Wypełnione po brzegi atrakcjami światy Playmobil będą dostępne w Centrum Janki do 28 maja. Dla dzieci to szansa na wspaniałą zabawę połączoną z elementami edukacyjnymi.

Świat Piratów zaprowadzi maluchy na ogromny statek, na którym czekały będą nieodzowne atrybuty korsarzy: armata, skrzynia skarbów, beczki i pełen map pokój kapitański. Najmłodsi będą mieli okazję stanąć za kołem sterowym, użyć kompasu do wyznaczenia kierunku oceanicznej przygody, a nawet zajrzeć do pirackiego więzienia. Całości dopełnią sporych rozmiarów figury piratów i wskazująca morskim śmiałkom drogę latarnia morska.

Świat księżniczek i rycerzy pozwoli dzieciom zajrzeć do gigantycznego zamku, w którym czarnoksiężnik prowadzi swoje magiczne laboratorium. W sobotę wielki mag zaprosi je do obejrzenia chemicznych eksperymentów i przemyci do dziecięcych głów trochę wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych.

W tygodniu maluchy będą mogły natomiast pooglądać kreskówki w znajdującym się tam minikinie. Zamek strzeżony będzie przez wielkie figury rycerzy oraz baśniowego smoka, a nawiązująca do średniowiecza budowla będzie doskonałym pretekstem do zgłębienia wiedzy historycznej.

Miejski świat city life wprowadzi dzieci w arkana codziennej pracy strażaków, których figury wraz z wozem strażackim zrobią na nich spore wrażenie. W tej strefie znajdzie się też szkoła, bez nudnych lekcji, za to z ogromną figurą nauczycielki. Gabloty tematyczne pozwolą zatrzymać się na chwilę przy poszczególnych zagadnieniach, by następnie sprawdzić swoje umiejętności w pełnym nagród quizie wiedzy. Dużo radosnej zabawy zapewnią interaktywne kolorowanki i ścianka foto, którą będzie można wykorzystać do zrobienia małym odkrywcom pamiątkowych zdjęć.

Na klientów Centrum Janki czeka również konkurs, w którym każdy będzie mógł wygrać zestaw zabawek Playmobil. Z okazji Dnia Dziecka w weekend 27 i 28 maja wszyscy, którzy zrobią zakupy za minimum 200 zł (z wyłączeniem hipermarketu) i zarejestrują paragon, będą mogli spróbować swoich sił w rysowaniu i powalczyć o nagrody. Dodatkowo fani Tik-Toka i Instagrama będą mieli szansę na zrobienie świetnych ujęć i filmików w zainscenizowanym w pobliżu stoiska kolorowym kubiku.

Trzy światy Playmobil to możliwość przeżycia przez najmłodszych wspaniałych przygód bez potrzeby wyruszania daleko od domu. Zabawkowe światy pozwolą im przenieść się na chwilę do innego wymiaru, odkryć nowe zainteresowania i podjąć intelektualne wyzwania. To również świetna okazja do rodzinnego spędzenia wolnego czasu i przypomnienia sobie własnych dziecięcych marzeń.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę