
Data: czwartek,
26 maja 2022

Godzina rozpoczęcia: 19:30

Miejsce:
Warszawa - Bielany, Galeria Młociny, ul. Zgrupowania AK Kampinos 15 (
pokaż na mapie)
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bielany lub w kategoriach:
stand up, kabaret
teatr
Czasem trzeba oderwać się od codzienności i… rozerwać w doborowym towarzystwie wypełnionym dużą dawką śmiechu. O to zadba Klub Komediowy, który podbije młocińską scenę swoimi spektaklami o tematyce tak różnej, jak to tylko możliwe.
Jeśli kochacie komedię przeplataną czarnym humorem i karykaturą szarej rzeczywistości – występy Klubu Komediowego to coś dla Was. Zapraszamy więc na występy, które będą odbywać się cyklicznie przez kilka najbliższych miesięcy.
Już 26 maja zobaczymy się na spektaklu „Ten dom to nie hotel – impro o rodzicielstwie”, podczas którego przekonacie się, że lata mijają, moda zaskakuje nowymi pomysłami, technologia wzbogaca nasze życie, ale… trudy rodzicielstwa pozostają niemal bez zmian. Nieważne, czy macie dzieci, będziecie mieć, czy na razie sami nimi jesteście – Klub Komediowy pomoże Wam spojrzeć na tę międzypokoleniową batalię, która toczy się od początków świata, z odrobiną koniecznego dystansu. Może znajdziecie w nich własne odbicie?
[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]