Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Magiczny Dzień Dziecka w Teatrze Kwadrat

Magiczny Dzień Dziecka w Teatrze Kwadrat

reklama
📅 Data: środa, 01 czerwca 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Teatr Kwadrat, ul. Marszałkowska 138 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: dla dzieci impreza teatr inne


1 czerwca scena oraz foyer Teatru Kwadrat zamienią się w świat pełen magii i baśniowych postaci. Wszystko za sprawą niezwykłego Dnia Dziecka, na którym spotkają się dzieci z Polski i Ukrainy. W programie m.in. czytanie bajek w wykonaniu aktorów Teatru Kwadrat, pokaz iluzjonisty i bajkowa kawiarenka.

Wstęp jest bezpłatny, po wcześniejszym zapisaniu się. Ilość miejsc ograniczona.

Tego dnia wszystkie dzieci, które przybędą do Teatru Kwadrat będą mogły poczuć się jak w prawdziwej krainie magii. A ich przewodnikami po baśniowym świecie będą aktorzy Teatru Kwadrat oraz animatorzy z Polski i Ukrainy zaproszeni specjalnie z tej okazji. Wszystkie przygotowane przez Teatr atrakcje realizowane będą w obu językach, by nikt nie poczuł się pominięty.

- Zależy nam, by Dzień Dziecka w Teatrze Kwadrat był dniem radości, szalonej zabawy i integracji. By dzieciaki z Ukrainy i Polski bawiły się wspólnie i doświadczały wszystkich tych pozytywnych emocji, które w dniu ich święta powinny być na pierwszym miejscu. – mówi Andrzej Nejman, Dyrektor Teatru Kwadrat.

W programie Magicznego Dnia Dziecka w Teatrze Kwadrat zaplanowane zostały następujące atrakcje:
Czytanie bajek w wykonaniu aktorów Teatru Kwadrat
Zaczarowana scena: pokaz iluzjonisty
Bajkowa kawiarenka: kolorowy poczęstunek dla dzieci
Bajka „Calineczka” w wersji polskiej oraz ukraińskiej
Kolorowy zawrót głowy: animacje dla dzieci w wersji polskiej i ukraińskiej

Co: Magiczny Dzień Dziecka w Teatrze Kwadrat
Gdzie: Teatr Kwadrat ul. Marszałkowska 138
Kiedy: 1.06 w godz. 10:00-14:00
Wstęp: bezpłatny, ilość miejsc ograniczona
Zapisy: Marzena Ostrowska +48 518 958 909; [email protected]

O TEATRZE KWADRAT
Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego od przeszło 45. lat pozostaje najważniejszym teatrem komediowym w Polsce. Swoją działalność rozpoczął 1 września 1974 roku jako Teatr Komedii i Farsy „Kwadrat” w budynku przy ul. Czackiego 15/17 w Warszawie. Do zespołu Teatru Kwadrat od początku należeli najwybitniejsi aktorzy polskiej sceny teatralnej, m.in. Irena Kwiatkowska, Danuta Szaflarska czy Anna Seniuk, Stanisława Celińska, a także Jan Kobuszewski, Wojciech Pokora, Janusz Gajos, Krzysztof Kowalewski, Marian Opania, Mieczysław Czechowicz, Jerzy Turek czy Andrzej Łapicki. Pierwszym kierownikiem artystycznym Teatru był Edward „Dudek” Dziewoński. Najgłośniejsze spektakle wystawione pod jego kierownictwem to „Rozmowy przy wycinaniu lasu” (tekst napisany specjalnie dla Teatru przez Stanisława Tyma), czy „Rodzina” (obok „Amadeusza” w reżyserii Romana Polańskiego najwybitniejszy spektakl 1981 roku). W latach 1986-2001 funkcję dyrektora generalnego i artystycznego Teatru pełnił Edmund Karwański. Najsłynniejsze spektakle tamtego okresu to „Mayday”, „Mayday 2”, „Dwie morgi utrapienia” oraz „Perfect day”. Od 2010 roku funkcję Dyrektora Teatru pełni Andrzej Nejman. Od marca 2016 stały adres Kwadratu to ul. Marszałkowska 138. Wielkie otwarcie nowej siedziby połączone zostało z oficjalną premierą spektaklu „Medium” w reżyserii Andrzeja Nejmana. Aktualnie w repertuarze Teatru Kwadrat znajdują się takie hity jak „Szalone nożyczki” (ponad 1000 razy na scenie Kwadratu), „Wrócę przed północą”, „Ślub doskonały” czy „Okno na parlament” i wiele innych. Teatr uzyskał dofinansowanie w ramach Programu Konserwacja i rewitalizacja dziedzictwa kulturowego finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2009-2014.
Więcej informacji: link
Social media: FB - link | IG - link
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę