Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

CUDZE/WŁASNE. Historie - warsztaty dla młodych queerowych i niequeerowych osób, edycja II

CUDZE/WŁASNE. Historie - warsztaty dla młodych queerowych i niequeerowych osób, edycja II
📅 Data: sobota, 04 czerwca 2022

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, TR Warszawa, Marszałkowska 8 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Po spotkaniach wokół premiery „Toma na wsi”, wznawiamy warsztaty CUDZE/WŁASNE Historie. Chcemy usłyszeć waszą własną opowieść!

Zapraszamy queerowe i niequeerowe osoby w wieku 16-25 lat do spędzenia soboty 4 czerwca w TR Warszawa i wspólnego zastanowienia się nad tym, jak zmienia nas słuchanie cudzych historii i co przynosi opowiadanie własnej.
Formularz zgłoszenia >> link

Trzecia popremierowa odsłona warsztatów odbędzie się z kolei 11 czerwca. Zapraszamy queerowe i niequeerowe osoby w każdym wieku.

Czy są historie, dzięki którym chce się żyć? Czy są historie, które odbierają nadzieję? Co utrudnia opowiedzenie swojej historii? Komu najbardziej chce się ją opowiedzieć? Będziemy czytać, pisać, rozmawiać. Spotkamy się z autor(k)ami pamiętników z książki „Cała siła, jaką czerpię na życie. Świadectwa, relacje, pamiętniki osób LGBTQ+” i obejrzymy wspólnie pokaz spektaklu TR Warszawa „SERCE” w reżyserii Wiktora Bagińskiego.

Prowadzący:

👨‍🦱 Michał Domański – pedagog teatru, reżyser, artysta performance i wizualny. W TR Warszawa opiekuje się projektami pedagogiczno-teatralnymi skupionymi na pracy z widzem, prowadzi warsztaty dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

👱‍♂️ Łukasz Mikołajewski – socjolog z Pracowni Badań nad Historią i Tożsamościami LGBT+ w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW, współredaktor książki „Cała siła, jaką czerpię na życie. Świadectwa, relacje, pamiętniki osób LGBTQ+”.

👩‍🦰 Maria Reimann – antropolożka z Instytutu Entologii i Antropologii Kulturowej UW, autorka autoetnograficznej książki „Nie przywitam się z państwem na ulicy. Szkic o doświadczeniu niepełnosprawności”.

4 czerwiec 2022, godz. 12:00-16:00, osoby w wieku 16-25 lat
Formularz zgłoszenia >> link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧