Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Vistula Toastmasters

📅 Data: poniedziałek, 19 grudnia 2022

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:15

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, ul. Ksawerów 3, ClockWork Mokotów (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Jest tylko jedna rzecz, której ludzie boją się bardziej niż przemawiania publicznego. Śmierć. Z nią nie wygramy, natomiast lęk na scenie jest naszym przyjacielem, od którego jesteśmy w pełni uzależnieni. :)

Co robimy ze strachem?
Oswajamy go.
Jak?
Przejmując nad nim pełną kontrolę.
W jaki sposób?
Regularnie ćwicząc.

Każdy, absolutnie każdy, z nas kiedyś toczył ze sobą walkę wewnętrzną „Przyjść na Spotkanie Vistula Toastmasters Leaders?”. Każdy z nas znajdował wiele powodów żeby odwlec to w czasie. No właśnie... Odwlec, a nie zrezygnować.

Nie będziemy Was zachęcać na siłę i się reklamować, bo finalnie to Wasze życie, Wasz czas i macie prawo zarządzić nim w zgodzie ze sobą.

Jeżeli chcecie podnosić swoje umiejętności oratorskie (nie musicie koniecznie, przemawiać przed tłumami, czy nawet prezentować coś w pracy, ale każdy z nas codziennie komunikuje się z innymi) to przyjdźcie i zobaczcie jak my to robimy.

Może Ci się spodoba, a może nie? Jak tak, to zostaniesz i pomożemy Ci podnosić swoje kompetencje, jak nie, to już będziesz wiedzieć, że to nie dla Ciebie i szukać innej ścieżki rozwoju.

Do zobaczenia :)

Ksawerów 3 to dom jednorodzinny, gdzie mieści się biuro coworkingowe - Clockwork. Na posesję najlepiej wejść ostatnią bramką - podchodząc do budynku, na wysokości kolan będą okna. W ostatnim przed schodami powinno palić się światło. Gdyby ktoś miał problem z wejściem - trzeba zastukać w szybkę lub zadzwonić - na drzwiach wisi kartka z numerem telefonu. :)

---
Vistula Toastmasters Leaders - ćwicz przemówienia publiczne w przyjaznej i wspierającej atmosferze!
Spotkania naszego klubu odbywają się w każdy poniedziałek o 18:15 w ClockWorku na Ksawerów 3, ale możesz się z nami również połączyć online: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!