Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Historia Go: "Szaleni Samuraje". Spotkanie z Januszem Kraszkiem

Historia Go: "Szaleni Samuraje". Spotkanie z Januszem Kraszkiem

reklama
📅 Data: środa, 22 czerwca 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bemowo, Dwa Jelonki, ul. Powstańców Śląskich 44 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Stowarzyszenie Centrum Edukacyjne Gry Go Szaleni Samuraje oraz Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki” mają zaszczyt zaprosić na niezwykły wywiad z legendą polskiego Go – Januszem Kraszkiem. Spotkanie odbędzie się stacjonarnie w Dwóch Jelonkach wraz z transmisją online. W obu formach będzie możliwość zadawania indywidualnych pytań. Planujemy poznać historię Go w Polsce, rozpracować tajniki grających w Go programów komputerowych w latach 90tych, dowiedzieć się jakie to uczucie zostać najlepszym graczem w Europie i co się zmieniło od kiedy w Go zaczęło grać AI. Zapraszamy wszystkich chętnych, bez względu na wiek i umiejętności w grze.

Dla osób planujących być na miejscu w Dwóch Jelonkach oraz zadających pytania online, odbędzie się losowanie kilku książek „Świat Go” z autografem i dedykacją od Pana Janusza. Z gościem będzie możliwe porozmawiać osobiście po wywiadzie.

Janusz Jerzy Kraszek urodził się 9 grudnia 1953. Pierwszy raz zaczął grać w 1976 roku na studiach na Wydziale Matematyki i Informatyki UW. Do tej pory jako jedyny Polak zdobył tytuł mistrza Europy w 1983 roku. Dwunastokrotny mistrz Polski i dwukrotny mistrz Polski Par. Twórca programu komputerowego grającego w go „Star of Poland”, który kilkakrotnie wygrywał w komputerowych mistrzostwach Europy oraz zajął 2. miejsce w mistrzostwach świata w 1993 roku. Autor książki „Świat Go”. W latach 1993–1997 Janusz Kraszek pełnił funkcję prezesa Polskiego Stowarzyszenia Go. Obecnie właściciel firmy GoDan S.A.

Zapisy na wydarzenie stacjonarne: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bemowo lub w kategoriach: spotkanie wykład


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę