Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Solarium Nowego Teatru: WIXAPOL [23 czerwca - 5 lipca]

Solarium Nowego Teatru: WIXAPOL [23 czerwca - 5 lipca]

reklama
📅 Data: wtorek, 05 lipca 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Nowy Teatr, Madalińskiego 10/16 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


❤️‍🔥 23 czerwca - 5 lipca, 15:00-22:00, wstęp wolny ❤️‍🔥

KONIEC SZKOLY KONIEC OPRESJI KONIEC SFIATA KONIEC CHISTORI KONIEC IMPREZY POCZONTEK WAKACJI POCZONTEK AFTERKU CHYBA KONIEC MORZE POCZONTEG ZA CHORYZONTEM WOJNY I KAPITALIS A MY PATRZYMY W SLONCE SIEDZIMY JESZCZE ZARAZ IDZIEMY WIDEORECENZJA RZYCIA NA KRAWENDZI NOCY I DNIA BAJ WIXAPOL I PAWEL PLANETA

WIXAPOL S.A. to kolektyw DJ-ski i aktywistyczny, działający w Warszawie, organizujący imprezy na terenie całej Polski i nie tylko. Ich muzyka opiera się na dziedzictwie gatunków hardcore’owych i radykalnych odmian muzyki rave - od gabberu i trance’u po hardstyle i pumping house, ze szczególnym uwzględnieniem ich polskich odmian. WIXAPOL konfrontuje te poszukiwania i redefiniuje skrajności w kulturze klubowej poprzez estetykę internetową, memy i zjawisko akceleracji. Ich imprezy są frekwencyjnym i społecznym fenomenem, skupiającym osoby z różnorodnych środowisk. Od początku swojego istnienia WIXAPOL nie ukrywa również aktywistycznego charakteru, będąc bezpieczną przestrzenią dla osób queer, ale także biorąc czynny udział w protestach przeciwko łamaniu praw człowieka.
WIXAPOL są gośćmi wielu międzynarodowych muzycznych wydarzeń, m.in. festiwalu CTM w berlińskim Berghain, na pierwszej w historii tego klubu imprezie poświęconej w pełni muzyce hardcore. Na czele Wixapolu stoi tzw. Zarzond, czyli DJe Sporty Spice, Mikouaj Rejw i Torrentz.

Dla Solarium Nowego Teatru WIXAPOL wraz z filmowcem Pawłem Planetą przygotował nową pracę opartą na "wideo archiwum" organizowanych przez nich imprez - rejestrowanych dla zabawy, kolektywnie, amatorsko i przeciwko lukom porannej pamięci. Powstały między nocą a dniem zbiór jest afirmacją wspólnoty, beztroski i przyjemności.

WIXAPOL z udziałem Pawła Planety
Kurator: Michał Grzegorzek
Producentka Solarium Nowego Teatru: Joanna Manecka
Tłumaczenie na angielski: Aleksandra Jakubczak

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: film wystawa


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę