Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Szafa kapsułowa | Pokój na lato

Szafa kapsułowa | Pokój na lato

reklama
📅 Data: środa, 22 czerwca 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Pokój na lato, Grzybowska 79 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Warsztaty podczas, których każda z uczestniczek nauczy się, jak stworzyć szafę kapsułową, czyli taką, w której znajdzie się mało elementów, ale będą świetnie pasowały do właścicielki i siebie nawzajem.

Określimy typy kolorystyczne uczestniczek, wybierzemy fasony, które najlepiej sprawdzą się w ich szafach, zastanowimy się, które z obecnie posiadanych ubrań powinny znaleźć się w kapsułce, zrobimy listę ewentualnych zakupów.

👩 Warsztaty poprowadzi Marta Gałka. Kreatorka wizerunku, stylistka, socjolożka. Zajmuje się tym od ponad 15 lat. Pisze, prowadzi konto na Instagramie, ubiera prezenterów w telewizji, pomaga markom dbać o wizerunek w internecie, a przez kilka lat współtworzyła bloga tamaragonzalezperea.com.
A tak Marta mówi o sobie: "Najwięcej przyjemności sprawia mi jednak współpraca z Polkami, które wiedzą, że nie muszą mieć statusu gwiazdy, żeby świetnie wyglądać. Moim oczkiem w głowie są: minimalizm, moda zrównoważona i kapsułowa garderoba. Doradzam w kwestii doboru fasonów, dopasowaniu odcieni ubrań do typu kolorystycznego i podpowiadam, jak ubierać się mądrze, czyli zgodnie ze swoim trybem życia i stylem, nie wydając przy tym fortuny." 💛

📍 Wstęp na warsztaty jest wolny! Liczba miejsc na warsztaty jest mocno ograniczona. Na zajęcia obowiązuje rejestracja, która rusza w poniedziałek, 20 czerwca o godzinie 16:00. ZAPISY >> link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę