Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Siała Baba Rap x AdMa

Siała Baba Rap x AdMa

reklama
📅 Data: piątek, 24 czerwca 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, FOOD TOWN w Fabryce Norblina, Żelazna 51/53 (pokaż na mapie)

💰 Wstęp wolny, udział wiąże się z kosztem zamówienia jedzenia/picia
   udostępnij tweetnij wykop
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: impreza koncert


To cykliczna impreza w Warszawie od 2019 roku, z udziałem artystów z całej Polski. Jej celem jest wprowadzenie kobiecej perspektywy do kultury hip-hopowej. Organizacją i oprawą artystyczną wydarzenia zajmują się DJ-ki, raperki reprezentujące szeroko pojętą MUZYKĘ MIEJSKĄ. To wydarzenie bez precedensu w całym kraju.
Główną ideą SIAŁA BABA RAP jest hasło „Od dziewczyn – dla wszystkich”. Nasza inicjatywa nie jest skierowana do małej grupy kobiet.
Promujemy siostrzeństwo, spędzamy czas twórczo, rozwijamy talenty artystyczne, pasję, wyrażamy siebie poprzez muzykę i sztukę oraz co najważniejsze pokazujemy swoje głosy w środowisku zdominowanym przez mężczyzn.

AdMa. Charyzmatyczna i soczysta raperka i autorka tekstów, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Ignacego Paderewskiego w Chełmie, klasa gitary. Zadebiutowała w 2013 roku podziemnym albumem „Szmaragdowa Szczerość”. Jako druga kobieta w historii została wybrana Młodym Wilkiem Popkillera w 2015 roku, co spotkało się z pozytywnym odzewem ze strony publiczności. 12 grudnia 2015 r. premierę miało LP „Gdy skrzydła w popiele boginie schodzą na ziemię”. W 2019 roku wypuściła takie single jak „Bladoróżowa” czy „Bez Łez” ale również kontynuowała swoją współpracę z @atutowym, co zaowocowało singlami „Liberté” czy kontrowersyjną „Flagą Hiszpanii”. 12 maja 2022 roku ukazało się EP „Slash!” będące pierwszą częścią trylogii. Promowały je single: „Upiorne urodziny” produkcji Ayona oraz „Slash!” ze wspomnianym wcześniej @atutowym. Od 2020 r. współprowadząca RapNews LIVE studio. Mogliśmy także widzieć ją podczas czterech edycji Gali Popkiller w tym dwukrotnie jako współprowadzącą studio przed galowe z Hirkiem Wroną i Krzysztofem Stanowskim. AdMa wspiera także battle rap i inicjatywę Rap Nokaut jako host i sędzia. 
 Współpracowała między innymi z takimi artystami jak Żabson, Kubańczyk, VNM, Bonus RPK, WdoWa, Bonson, Filipek, Oxon, Ś.P. Bezczel, W.E.N.A, Kleszcz. Oraz uznanymi producentami jak Secret Rank czy Mikser (Demonologia).

𝙇𝘼𝙔𝘿𝙅 - jedna z najbardziej doświadczonych kobiet w branży. Gramofony to jej naturalne środowisko. Znakomite umiejętności techniczne łączy z nietuzinkowym gustem muzycznym. Girlpower w DJ-skim muzycznym wydaniu na rapowo? Proszę bardzo.
instagram.com/ania_laydj
link

𝙀𝙒𝙐𝙇𝙄𝙉 reprezetantka f.e.a oraz tst karass. Od lat związana ze sceną taneczna hip hop, gdzie regularnie startuje, prowadzi warsztaty oraz sędziuje. Od paru lat również kocha dzielić się swoim wajbem muzycznym na jamach tanecznych, contestach oraz w klubach. Gra to co kocha, od lat 90’tych przez Missy Elliott do mocnego basu.

Rap: Adma
DJ’s: LayDj, Ewulin

Strat: 20.00
Wejście: FREE
Do zo! 🔥🔥🔥

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę