Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Skuteczna autoprezentacja - Omenaa Mensah

Skuteczna autoprezentacja - Omenaa Mensah
📅 Data: środa, 20 maja 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, SKN Rozwoju Osobistego, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie (Al.Niepodległości 162) (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zastanawiasz się, skąd wzięło się powiedzenie ‘’jak cię widzą, tak cię piszą’’? Dlaczego jedni rzucają nam się w oczy, a obok drugich przechodzimy obojętnie? Czy mowa ciała zdradza, kto jest człowiekiem sukcesu, a kto poniósł porażkę?
A może chcesz się dowiedzieć, jak zrobić dobre pierwsze wrażenie? Jak należy się prezentować, aby pozostać zapamiętanym? Wreszcie, czy interesuje Cię fakt, jaki wpływ na Twoją autoprezentację ma Twoja kreacja w mediach społecznościowych?

Jeśli odpowiedziałeś/aś twierdząco chociaż na jedno z tych pytań, to znak, że musisz być z nami na kolejnym szkoleniu w ramach Soft Skills Academy, na którym dowiesz się, jakie są podstawy skutecznej i celowej autoprezentacji!

Znakomita osobowość telewizyjna – OMENAA MENSAH poruszy takie kwestie jak:
- komunikacja werbalna i niewerbalna,
- siła rażenia pierwszego wrażenia,
- kolory w biznesie,
- odpowiedni ubiór i postawa do sytuacji,
- gesty i ich znaczenie oraz walka z nadmierną gestykulacją.

Ponadto dowiesz się:
- jak wygląda proces budowania autorytetu,
- jakie są typy osobowości,
- jak tworzyć własny wizerunek i jaki wpływ mają na niego media,
- jaka jest rola zaufania w budowaniu porozumienia.

AMMA OMENAA MENSAH to charyzmatyczna osobowość telewizyjna, która od ponad dwunastu lat współpracuje ze stacjami telewizyjnymi TVN, TVN24 i TVN METEO. W swoim dorobku ma programy podróżnicze, sportowe, kulinarne oraz o tematyce lifestylowej.
Od blisko roku pojawia się także w telewizji DOMO+, gdzie współtworzy i prowadzi program „Domy gwiazd”, w którym zaprasza widzów i odkrywa przed nimi tajemnice domów najpopularniejszych polskich gwiazd. Omenaa przez lata pracy w telewizji zdobyła uznanie i sympatię szerokiej grupy widzów. Aktualnie jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych, co jest najlepszym dowodem mistrzowskiego opanowania przez nią tajników sztuki wystąpień publicznych. Praca w telewizji oraz prowadzenie imprez dla dużej publiczności motywują Omenę do stałego doskonalenia swoich umiejętności. Oko kamery, czułe na jakikolwiek przejaw nienaturalnego zachowania, to najlepszy sprawdzian dobrej autoprezentacji - Omenaa zdaje go codziennie z doskonałym wynikiem.
Ale Omenaa Mensah to nie tylko kobieta mediów. To także bizneswoman i właścicielka marki Ammadora, która tworzy oryginalne meble inspirowane sztuką, doktorantka SGH, ekspertka z zakresu autoprezentacji, a co najważniejsze założycielka oraz Prezes Omenaa Foundation, w ramach której wspiera projekty związane z tolerancją, edukacją i współpracą. Aktualnie najważniejszą, realizowaną inicjatywą fundacji jest budowa szkoły w Temie (Ghana) dla najbiedniejszych dzieci ulicy, których największym marzeniem jest zdobyć wykształcenie, aby osiągnąć niezależność i móc godnie żyć. Na platformie link każdy może wesprzeć projekty Omenaa Foundation.

Środa, 20 maja 2015r., godzina 19:00
Aula Główna, SGH
Serdecznie zapraszamy!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!