Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Święto wakeboardu w Warszawie

Święto wakeboardu w Warszawie
📅 Data rozpoczęcia: poniedziałek, 11 maja 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 17 maja 2015

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Atrium Promenada, ul. Ostrobramska 75 c (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Dla wszystkich zainteresowanych aktywnym uprawianiem sportów wodnych, Atrium Promenada zaprasza na jedyny w swoim rodzaju tydzień z wakeboardem. Wszyscy klienci centrum handlowego mają szansę wygrać sprzęt sportowy i akcesoria renomowanych marek!

Między 11 a 17 maja zapraszamy wszystkich klientów do CH Atrium Promenada, gdzie przez cały tydzień będą mogli przyjrzeć się z bliska motorówkom znanej i cenionej firmy MasterCraft, różnego typu łódkom, skuterom, quadom plażowym oraz innym akcesoriom związanym z czynnym uprawianiem sportów wodnych – mówi Michał Bogaczyński, Dyrektor C.H. Atrium Promenada.

Wake w fontannach
Współorganizatorem tygodnia z wakebordem jest właściciel i organizator zawodów Wake GP Poland by MasterCraft oraz wyłączny dystrybutor łodzi MasterCraft w Polsce fundacja Polish Water Sport Federation Plus.
– Z przyjemnością włączamy się tego typu inicjatywy, tym bardziej, że naszej fundacji przyświeca idea upowszechnianie weakbordu jako dyscypliny, której wystarczy jakikolwiek zbiornik wodny. Fontanny na parterze Atrium Promenada są wystarczające, aby poślizgać się na desce.

Wodnej wiedzy nigdy dość
Przez cały tydzień w warszawskim centrum handlowym będzie można dowiedzieć się, jak rozpocząć swoją przygodę z obecnie najbardziej hot i lifestyle’owym sportem wodnym – wakeboardem. Dodatkowo na terenie Atrium Promenada klienci będą mogli brać udział w zajęciach z teorii sportów wodnych przeprowadzonych przez profesjonalnych instruktorów. Eksperci w swoich dziedzinach udzielą wszystkim chętnym porad m.in. na temat uzyskiwania patentów motorowodnych oraz podpowiedzą jak zarejestrować łódź. Ponadto będą też służyć fachową pomocą i radą w zakresie bezpiecznego i zgodnego z aktualnymi procedurami posługiwania się sprzętem wodnym. Natomiast środowisko lekarskie WORD udzieli porad z zakresu udzielania pierwszej pomocy, reakcji na niebezpieczeństwa w wodzie oraz kwestii na jakie należy zwrócić szczególną uwagę przy uprawianiu wakeboardu, wakesurfa, SUP’a, FlyBoarda.

Najlepsi riderzy
Kulminacyjnym punktem imprezy będzie weekend 16 – 17 maja. W tych dniach na scenie pojawią się wake’owi zawodowcy z klubu sportowego WakeGP555, do którego należy najlepsza kadra polskich Riderów: Grzegorz Nycz, Vice Mistrz Polski 2014, Urszula Czerobska – Vice Mistrzyni Polski 2014 oraz Olaf Ułanowicz – II Vice Mistrz Polski 2014.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: sport inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!