Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

"Dokąd tak biegnie, czy nie jest zmęczona?" | Janina Bąk

"Dokąd tak biegnie, czy nie jest zmęczona?" | Janina Bąk

reklama
📅 Data: wtorek, 05 lipca 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:30

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Pokój na lato, Grzybowska 79 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
🔸 sPokojne rozmowy z mądrymi kobietami w Pokoju na lato 🔸

Dokąd tak biegnie, czy nie jest zmęczona? – ten wers-pytanie z „Portretu kobiecego” Wisławy Szymborskiej jest mottem wyjątkowego cyklu spotkań z mądrymi kobietami, które we wtorki o godzinie 18.30 zagoszczą w Pokoju na lato.
Dziennikarki, edukatorki, blogerki, ekspertki, aktywistki, żony, matki, kobiety w wielu rolach codzienności, znane, lubiane, cenione przez opowieści o napisanych przez siebie książkach i zawodowych aspiracjach zaproszą nas do swojego wewnętrznego świata doświadczeń, przeżyć, życiowych refleksji.
Czym jest dla nich sukces? Jak sobie radzą z natłokiem wyzwań i obowiązków? Jak uczą się łapać balans między tym co zawodowe i prywatne? I wreszcie jaką naukę wyciągnęły dla siebie i swojego otoczenia z czasu pandemii – jak na nie wpłynął, co zmienił?

Gościnią spotkania będzie Janina Bąk, popularyzatorka statystyki, autorka bestsellerowej książki „Statystycznie rzecz biorąc czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby dostać Nobla?”, znana jako Janina Daily.

Rozmowy poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge, dziennikarka związana z Radiem 357, wcześniej m.in. z Polskim Radiem i Radiem ZET, autorka reportażu „Polacy last minute. Sekrety pilotów wycieczek”.

Cykl powstaje we współpracy z Wydawnictwem W.A.B, z którym są związane i w którym swoje książki wydają jego bohaterki. Na miejscu będzie możliwość zakupienia publikacji, zdobycia osobistej dedykacji.
Wstęp na spotkanie jest wolny! ☀️

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę