Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Filmowe party w Promenadzie

Filmowe party w Promenadzie

reklama
📅 Data rozpoczęcia: piątek, 24 czerwca 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 26 czerwca 2022

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Ostrobramska 75C (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Już za chwilę koniec szkoły, a w Atrium Promenada można poczuć smak rozpoczynających się wakacji! Warszawskie centrum handlowe przygotowało moc atrakcji dla najmłodszych klientów. Bohaterowie wytwórni Illumination: pełne zwariowanych pomysłów Minionki, Gru, postacie z bajki SING oraz nieustraszone, tytułowe Zwierzaki z filmu „Sekretne życie zwierzaków domowych” zapraszają wszystkich swoich fanów na filmowe party, które potrwa od 24 do 26 czerwca.

Filmowe party rozpocznie się już w piątek w samo południe na parkingu przed galerią, gdzie na najmłodszych warszawiaków będzie czekał SING PartyBus, oferując 30-minutową przejażdżkę rozśpiewanym dwupiętrowym autobusem na wzór angielskiego double deckera. We wszystkie dni od piątku do niedzieli, aż do godziny 18:00, o każdej pełnej godzinie PartyBus będzie zabierał kolejnych amatorów bajkowych przygód. Na jego pokładzie odbywać się będą konkursy z nagrodami, a każde dziecko otrzyma bąbelkowy napój oraz torbę z prezentami – goody bag.

Po bezpłatne bilety na przejażdżkę zapraszamy od godziny 11:00 do SING Recepcji na poziomie 0 przy fontannie.

Tam też przez cały dzień Kino Illumination będzie wyświetlało krótkie bajki z ukochanymi gwiazdami kinowych hitów, a w specjalnie zaaranżowanych strefach przygotowano szereg dodatkowych atrakcji dla dzieciaków.

Strefa Minionkowa
Co godzinę, od 11:15 do 18:15 Gru i Minionek Mel zapraszają do wspólnego zdjęcia na tle foto ścianki. Z kolei pasjonatów zajęć zręcznościowych z pewnością zainteresuje warsztat, podczas którego maluchy, z pomocą Minionka Otto Pet Rock Shop’a, własnoręcznie wykonają spersonalizowany Minionkowy kamień i zabiorą swoje arcydzieła do domu w gustownych pudełeczkach.

Strefa Sing
Jeśli chcesz poczuć się jak gwiazda filmowa, to nie może Cię zabraknąć w strefie „To Twoja chwila”, stylizowanej na gwiazdorską garderobę. Na SING scenie od 11:45 do 17:45 odbędą się konkursy z nagrodami.

Strefa Zwierzaków domowych
Tutaj swoją energię dzieci spożytkują na Psotnym Torze Przeszkód, chodząc po równoważni, czołgając się w psim tunelu lub eksplorując Dmuchany Dom, usytuowany na zewnątrz, przy wejściu do TK MAXX. Nagrody, zabawki, plakaty i filmowe gadżety z pewnością pomogą zachować zwariowane wspomnienia na dłużej.

Takiego filmowego party, które trwa przez cały weekend, nie widziały nawet największe gwiazdy kina!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę