Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Chessboxing na pikniku #PomacajSie: "Health Is in Your Hands"

Chessboxing na pikniku #PomacajSie: "Health Is in Your Hands"

reklama
📅 Data: sobota, 02 lipca 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:15

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, 🌊 nad Wisłą, skwer im. Tadeusza Kahla (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Jest nam miło poinformować, że kolejne spotkanie w szachoboksie odbędzie się 02.07.2022 (sob.), 11:15-12:45, skwer im. Tadeusza Kahla, Warszawa.

Jest to edycja sparingów w szachoboksie, która odbędzie się w ramach pikniku z okazji 3. urodzin kampanii #PomacajSie: "Zdrowie w twoich rękach".

#PomacajSie to bardzo znana foto-kampania społeczna mająca na celu m.in. zwrócenie uwagi na znaczenie samobadania we wczesnym wykrywaniu raka piersi. Kampania foto rozpoczęła się w 2019 roku, do tej pory wykonano ponad 130 sesji zdjęciowych kobiet, które doświadczyły mastektomii. Powstały plakaty wielowymiarowe prezentowane publiczności w ramach event-ów artystyczno-profilaktycznych, jak wystawa fotografii „Pomacaj się”, która odbyła się w Ogrodzie Botanicznym PAN w Powsinie (2 listopada 2021).

Piknik foto-kampanii odbędzie się 2 lipca, nakładając się więc z debiutem naszej wystawy: "Chessboxing: from the French Comic Book to the Warsaw Gyms" (1.07-30.09.2022, Galeria UW (budynek BUW), ul. Dobra 56/66 Warszawa). Będzie to świetna zajawka live! Odległość BUW - Skwer im. Tadeusza Kahla ok. 1 km.

W programie pikniku: wystawa zdjęć bohaterek kampanii, warsztaty samobadania piersi i jąder, tort urodzinowy, zajęcia sportowe m.in joga, joga twarzy, chessboxing, nordic walking, warsztaty z pielęgnacji cery, warsztaty makijażu, animacje dla najmłodszych, wykłady tematyczne lekarzy oraz wiele innych atrakcji.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczestnictwem - również osoby, które na co dzień nie uczęszczają na zajęcia z boksu lub paraboksu, bądź które podejmują pierwsze kroki w szachach.
Zestawy szachowe na miejscu będą dezynfekowane. Prosimy o używanie własnego sprzętu bokserskiego (rękawice, kaski). KASKI (dostępne na miejscu) i OCHRANIACZE SĄ OBOWIĄZKOWE.

Życzymy miłej zabawy!
Organizatorzy: ChessboxingWarszawa, Academia Gorila, Fundacja Inicjatyw Niebanalnych

Zdjęcie: Daniel Wiśniewski

[ Wydarzenia odbywające się nad Wisłą mogą być uzależnione od pogody. ]

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę