Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Plenerowe koncerty dla dzieci pt. Wędrówka

Plenerowe koncerty dla dzieci pt. Wędrówka

reklama
📅 Data rozpoczęcia: niedziela, 26 czerwca 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 03 lipca 2022

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
26 czerwca 2022, w niedzielę o godz. 15:00, podczas Święta ulicy Stalowej, odbędzie się premiera koncertu dla dzieci pt. „Wędrówka” w reżyserii Ewy Piotrowskiej (Dyrektor Teatru Baj).
Następnie od 28 czerwca do 3 lipca będzie można uczestniczyć w koncertach w kolejnych lokalizacjach. Terminy i miejsca poniżej. Koncerty odbywać się będą bezpłatnie.

Koncert z uwielbianymi przez dzieci tekstami Danuty Wawiłow powstaje w ramach projektu: „Praska Dorożka Teatralna” Teatru Baj, realizowanego dzięki Zintegrowanemu Programowi Rewitalizacji m.st. Warszawy.

Nie zawsze trzeba daleko wędrować, żeby doświadczyć przyjemności i mądrości podróży. Podczas tej, ale i każdej innej, wędrówki będziemy się dużo śmiać, rozkosznie bawić i spędzać czas z tymi, których darzymy sympatią. Może się jednak zdarzyć też tak, że zmoczy nas deszcz, wystraszymy się mrówki albo spotka nas jakaś mniej miła przygoda. Nie ma jednak powodów, żeby zawracać albo się obrażać! Każdą sytuację trzeba przeżyć, oswoić, polubić i wyjść z niej silnym jak lew ze śpiewem na ustach.

Ten wyjątkowy koncert dla dzieci powstał na podstawie ciepłych, pełnych fantazji i humoru oraz życiowych prawd utworów napisanych przez wspaniałą Danutę Wawiłow. Piosenki mają w sobie mnóstwo radości i figlarności, ale niosą też ukojenie dla dziecięcych strachów. Wspólnie ze śpiewającymi i grającymi aktorami będziemy doświadczać zwykłej codzienności, ale z niezwykłej perspektywy najmłodszych. Poznamy między innymi Babcię i pudla, Damę i prosię, Kruka i żabkę, Pana Sikorka, Czarnego lwa, Kurze dydko, Człowieka ze złotym parasolem, Nocnego Marka i… i… i całą gromadę innych nietuzinkowych postaci, których przygody nas rozbawią i rozkołyszą.

Tak jak Wy uwielbiamy wiersze Danuty Wawiłow i nie zamierzamy tego ukrywać! Zrobimy natomiast wszystko, co w naszej twórczej mocy, żebyście ukochali je jeszcze bardziej i nucili przy każdej możliwej okazji. Znajdźcie nas podczas naszej „Wędrówki” i dołączcie!

Twórcy:
autor: Danuta Wawiłow
reżyseria: Ewa Piotrowska
muzyka: Wojciech Błażejczyk
scenografia: Martyna Štěpán-Dworakowska
ruch sceniczny: Marta Bury
asystent reżysera: Andrzej Bocian

Obsada: Elżbieta Bieda, Elżbieta Bielińska Marta Gryko-Sokołowska Andrzej Bocian Piotr Michalski Dawid Mkrtchyan (gościnnie), Robert Kowalczyk

𝐓𝐞𝐫𝐦𝐢𝐧𝐲 𝐰𝐲𝐝𝐚𝐫𝐳𝐞𝐧́:

◾26.06, godz. 15:00 Premiera koncertu
Święto ulicy Stalowej, ul. Stalowa

◾28.06, godz. 17:00
Kamień. Pawilon edukacyjny, ul. Wybrzeże Puckie 1

◾29.06, godz. 17:00
Park Michałowski – ul. Kawęczyńska 44

◾30.06, godz. 17:00
Centrum Kultury i Aktywności, ul. Siarczana 6

◾01.07, godz. 17:00
Park Praski – Muszla Koncertowa

◾02.07, godz. 15:00
ArthouseKołowa, Kołowa 18

◾03.07, godz. 15:00
NA RÓŻYCU

Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia!

„Wędrówka” powstała w ramach projektu „Praska Dorożka Teatralna”. Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu m.st. Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę