Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Joanna Bejm Trio | Syreni Jazz Club x Kinley

Joanna Bejm Trio | Syreni Jazz Club x Kinley

reklama
📅 Data: czwartek, 07 lipca 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Plac Konesera 4 (pokaż na mapie)

💰 Wstęp wolny, udział wiąże się z kosztem zamówienia jedzenia/picia
   udostępnij tweetnij wykop


Wszystkich miłośników muzyki jazzowej zapraszamy w każdy czwartek do Syreniego Śpiewu na koncert w ramach cyklu SYRENI JAZZ CLUB, który rozpoczyna się o godzinie 20:00!

Gwiazdą czwartkowego (07.07) wieczoru jest Joanna Bejm Trio!

Joanna Bejm - wokalistka, kompozytorka, animatorka kultury. Jest laureatką wielu festiwali i konkursów piosenki, m.in. programu telewizyjnego „Szansa na sukces” oraz konkursu „Debiuty’” na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.
Stypendystka Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Stowarzyszenia Autorów ZAIKS oraz Związku Artystów i Wykonawców STOART.
Koncertuje w projektach związanych z piosenką poetycką oraz z zespołami jazzowymi, współpracując m.in. z: Bogdanem Hołownią, Rafałem Stępniem, Wojciechem Pulcynem, Piotrem Rodowiczem, Sebastianem Frankiewiczem.
Lubi łączyć różne gatunki muzyczne z poezją. Dała temu wyraz projektem poświęconym Halinie Poświatowskiej.
W październiku 2019 r. ukazała się jej autorska płyta „Jesteś” z muzyką do wierszy Haliny Poświatowskiej, która zebrała bardzo pozytywne recenzje zarówno słuchaczy, jak i krytyków. Zachwycił się nią m.in. Marek Niedźwiecki, wielokrotnie emitując utwory z płyty w swoich audycjach a także umieszczając piosenkę „Mówię kocham” na swojej jubileuszowej 20. edycji bestsellerowej kompilacji Marek Niedźwiecki zaprasza do Smooth Jazz Cafe wydanej przez Universal Music Polska w listopadzie 2020 r.
W 2021 r. w ramach stypendium twórczego Ministra Kultury stworzyła projekt muzyczny poświęcony zapomnianym poetom pokolenia Kolumbów.
Pod koniec 2021 r. wydała kolejne, autorskie single: „Na skróty”, „Smutek wieczorny” i „Jutro”, który znalazł się na najnowszej składance Marek Niedźwiecki zaprasza do Smooth Jazz Cafe 21.
Kuba Kotowicz - wibrafonista, kompozytor, pianista, absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie wibrafonu i marimby profesora Bernarda Maseli. Jest laureatem wielu prestiżowych konkursów muzycznych (tj. Konkursu wibrafonowego i marimbowego w ramach festiwalu DRUM FEST, Międzynarodowego Konkursu Improwizacji Jazzowej w Katowicach, Baszta Jazz Festiwal, International Accordion Prize PIF w Castelfidardo [Włochy] i wielu innych), ma na swoim koncie liczne koncerty na polskich i zagranicznych scenach (m.in solową trasę koncertową po Szwecji, trasę koncertową z zespołem XXANAXX, występ w ramach festiwalu Jazz Jamboree, wielokrotne występy na deskach Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach).
Współtworzy takie projekty jak: Kuba Kotowicz Quartet, Symetrio, Barłomiej Łupiński Quartet, Gniewomir Tomczyk Quintet, H2J trio. Współpracował z takimi artystami jak: Baranovski, Lukasyno, Karolina Czarnecka, Atari Wu, Warszawska Orkiestra Sentymentalna, Silesian Art Collective.
Jest autorem wydanej przez norweskie wydawnictwo Norsk Musikforlag w roku 2019 swej pierwszej kompozycji na wibrafon solo „Good Vibes” oraz cyklu 11 etiud na wibrafon skomponowanego w ramach stypendium twórczego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Tymon Trąbczyński – rozpoczął swoją edukację muzyczną na Wydziale Jazzu w Zespole Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Studiował tam kontrabas pod okiem Zbigniewa Wegehaupta, Adama Cegielskiego, Andrzeja Świesa i Michała Barańskiego. Razem ze szkolnym zespołem Bednarska Super Band prowadzonym przez Zbigniewa Namysłowskiego uczestniczył w dwóch edycjach festiwalu Dusseldorf Jazz Rally w 2013 oraz 2014 roku.
Tymon kontynuował swoją naukę na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w klasie kontrabasu jazzowego prowadzonej przez Dr. Michała Barańskiego. Już podczas studiów otrzymał dużą liczbę nagród na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych z takimi zespołami jak Aga Derlak Trio, Szymon Klekowicki Sekstet, Kuba Banaszek Quartet, Sound of Affection jak również w kategoriach solowych.
Brał on również udział w festiwalach o międzynarodowej randze między innymi takich krajach jak: Niemcy, Turcja, Szkocja, Mołdawia, Hiszpania, Ukraina, Czechy czy Słowacja.
Obecnie kontynuuje naukę w prestiżowej uczelni Jazz Campus w Bazylei pod okiem światowej klasy muzyków takich jak: Larry grenadier, Jorge Rossy, czy Aidin Esen.

Zespół zaprezentuje światowe standardy w jazzowych aranżacjach.
Aby mieć gwarancję miejsca siedzącego, zalecamy wcześniejszą rezerwację stolika: [email protected]

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Północ lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę