Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Moje Dobre Życie | warsztaty

Moje Dobre Życie | warsztaty

reklama
📅 Data: sobota, 02 lipca 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Żoliborz, 🌊 nad Wisłą, Letnisko Żoliborz, Wybrzeże Gdyńskie 2 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Letnisko Żoliborz zaprasza na warsztaty dla zdrowego ducha!

Żyjemy bardzo szybko, pracujemy bardzo dużo, odczuwamy intensywny i długotrwały stres. Bez przerwy gonimy, narzekając, że tak mało mamy czasu. A przecież, jak mawiał Phil Bosmans, „..czas to nie droga szybkiego ruchu, pomiędzy kołyską, a grobem. Czas to miejsce na zaparkowanie pod słońcem..”. I w tym słońcu zapraszam wszystkich zainteresowanych budowaniem trwałego szczęścia.
Ten warsztat to hamulec dla dzikiego pędu, przełączenie na tryb bycia i czucia, wygospodarowanie czasu dla siebie, zwolnienie tempa, pogłębienie się w sobie, spokoju i samoakceptacji.
Zajęcia będą oparte w dużej mierze na osiągnięciach psychologii pozytywnej, która skupia się przede wszystkim na dobrych stronach ludzkiego życia i badaniu szczęścia.
Szczęście nie jest czymś co możesz kupić, szczęścia nikt nie podaruje ci w prezencie, nie wygrasz go na loterii. Szczęście to twoja decyzja i kwestia tego ile ćwiczysz, by stało się twoim świadomym udziałem. Wybierz bycie szczęśliwym człowiekiem. Zapraszamy do wspólnego odkrywania podczas warsztatu: MOJE DOBRE ŻYCIE
Podczas spotkania będziemy koncentrowali się na tym co sprawia, że życie jest warte życia. Za pomocą ćwiczeń, których skuteczność jest potwierdzona naukowo, będziemy wyjaśniać tajemnicę ludzkiej siły i przyczyniać się do jej wzrostu. Moim głównym celem jest, aby za pomocą założeń psychologii pozytywnej uzmysłowić uczestnikom, że systematycznie używając konkretnych narzędzi, możliwe jest osiągniecie większego dobrostanu psychicznego.

Prowadząca:
Aleksandra Correia De La Cruz, edukatorka psychologii pozytywnej, trenerka rozwoju osobistego, specjalistka komunikacji społecznej, dziennikarka. W swojej pracy z ludźmi skupiam się na podnoszeniu ich jakości życia, poprzez zwiększanie samoświadomości. Opierając się na wynikach badań naukowych, przeprowadzonych nad szczęściem wykorzystuję techniki i ćwiczenia zaczerpnięte z psychologii pozytywnej. Korzystając z wieloletniego doświadczenia świadomego kreowania swojego dobrego życia, towarzyszę na drodze budowania szczęścia i dobrostanu u innych. Zachęcam do zmiany sposobu myślenia, wypracowywania w sobie pożytecznych nawyków i znajdowania czasu na to co sprawia, że nasze życie jest pełne zaangażowania, pozytywnych emocji, satysfakcjonujących relacji i ma głęboki sens.
Tel. 500057163, [email protected]

Współorganizatorem warsztatów jest Tu Mi Wolno - kawiarnia zaangażowana kulinarnie, społecznie i kulturalnie.
Start:12:00
02.07
Wstęp bezpłatny

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Żoliborz lub w kategoriach: warsztaty


[ Wydarzenia odbywające się nad Wisłą mogą być uzależnione od pogody. ]

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę