Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Spektakl dla dzieci pt. "Gdy boli mnie rozumek"

Spektakl dla dzieci pt. "Gdy boli mnie rozumek"

reklama
📅 Data: piątek, 12 sierpnia 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bemowo, Amfiteatr Bemowo (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Zapraszamy na spektakl Teatru Forma w ramach akcji "Lato w Mieście"! Najmłodsi widzowie dowiedzą się jak rozwiązywać swoje problemy i do kogo zwrócić się o pomoc w trudnych sytuacjach.

7 lipca, 4 sierpnia i 12 sierpnia w Amfiteatrze Bemowo w Parku Górczewska o godz. 10.00 odbędą się spektakle dla dzieci z zakresu profilaktyki zdrowia psychicznego przeciwdziałające depresji.

Nasi bohaterowie - Chase oraz Marshall (Pieski z Patrolu) w bardzo prosty sposób docierają do najmłodszej publiczności i uświadamiają, jak ważne jest pozytywne nastawienie do świata. Pokażemy, że przyjaciele oraz najbliższe otoczenie mogą pomóc, jeśli tylko dostrzegą niewidoczne zagrożenia czające się w malutkim "rozumku". Spektakl bogaty jest w interakcje z publicznością, a przede wszystkim z rodzicami, którzy często nie dostrzegają, że duży problem przerasta małego człowieka.

Dla nas wszystkich, a zwłaszcza dla dzieci, to były długie miesiące. Przez izolację społeczną związaną z pandemią, najmłodsi musieli spędzać czas z dala od zabawy, przyjaciół, kolegów i koleżanek ze szkoły i przedszkola, czyli tego, co dla dziecka jest najważniejsze.

Naszym zadaniem jest zachęcenie dzieci do wspólnej zabawy, pokazanie jak można spędzać czas w grupie i rozwiązywać problemy. Dzieci i młodzież często nie widzą wyjścia z trudnych sytuacji, których we współczenym świecie jest coraz więcej. Animatorzy pokażą w prosty sposób, jak próbować dotrzeć do zamkniętych w sobie osób, wspólnie spędzić czas i gdzie szukać wsparcia.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę