"Dokąd tak biegnie, czy nie jest zmęczona?" | Katarzyna Czajka-Kominiarczuk

reklama

Data: wtorek,
23 sierpnia 2022

Godzina rozpoczęcia: 18:30

Miejsce:
Warszawa - Wola, Pokój na lato, Grzybowska 79 (
pokaż na mapie)
🔸 sPokojne rozmowy z mądrymi kobietami w Pokoju na lato 🔸
Dokąd tak biegnie, czy nie jest zmęczona? – ten wers-pytanie z „Portretu kobiecego” Wisławy Szymborskiej jest mottem wyjątkowego cyklu spotkań z mądrymi kobietami, które we wtorki o godzinie 18.30 zagoszczą w Pokoju na lato.
Dziennikarki, edukatorki, blogerki, ekspertki, aktywistki, żony, matki, kobiety w wielu rolach codzienności, znane, lubiane, cenione przez opowieści o napisanych przez siebie książkach i zawodowych aspiracjach zaproszą nas do swojego wewnętrznego świata doświadczeń, przeżyć, życiowych refleksji.
Czym jest dla nich sukces? Jak sobie radzą z natłokiem wyzwań i obowiązków? Jak uczą się łapać balans między tym co zawodowe i prywatne? I wreszcie jaką naukę wyciągnęły dla siebie i swojego otoczenia z czasu pandemii – jak na nie wpłynął, co zmienił?
Gościnią spotkania będzie Katarzyna Czajka-Kominiarczuk, socjolożka, blogerka (Zwierz popkulturalny), znawczyni popkultury, autorka m.in. książki "Mam nadzieję".
Rozmowy poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge, dziennikarka związana z Radiem 357, wcześniej m.in. z Polskim Radiem i Radiem ZET, autorka reportażu „Polacy last minute. Sekrety pilotów wycieczek”.
Cykl powstaje we współpracy z Wydawnictwem W.A.B, z którym są związane i w którym swoje książki wydają jego bohaterki. Na miejscu będzie możliwość zakupienia publikacji, zdobycia osobistej dedykacji.
Wstęp na spotkanie jest wolny! ☀️
[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]